علت دستگیری و بازداشت کامی یوسفی جوان اینستاگرامی چه بود؟

علت دستگیری کامی یوسفی جوان اینستاگرامی چه بود؟

علت دستگیری کامی یوسفی,بازداشت کامی یوسفی,دلیل بازداشت کامی یوسفی

اگر طرفدار رقص و موسیقی هستید، احتمالاً کلیپ های کامی یوسفی را دیده اید؛ کامی یوسفی جوانی اینستاگرامی و پرطرفدار است که به علت انتشار کلیپ های با محتوای مجرمانه توسط پلیس فتا دستگیر شده بود.

این روزها مدلینگ ها و افراد شاخ اینستاگرام توسط پلیس فتا تحت پیگرد قرار می گیرند و از اولین افرادی که بازداشت شده اند، کسانی هستند که کلیپ های رقص خود را که به اصطلاح خصوصی است و نباید منتشر شود، در فضای مجازی با کاربران به اشتراک گذاشته اند.

کامی یوسفی تنها قربانی اینستاگرام در ایران نیست ؛ یکی از دوستان او به نام الناز قاسمی نیز که با یکدیگر گاهی کلیپ فان تهیه می کنند نیز دستگیر و به علت انتشار محتوای مجرمانه صفحه اینستاگرام وی از آن محتوا خالی شده است.

سردار کمال هادیانفر، رئیس پلیس فتا بعد از سال جدید ۹۷ اعلام کرد که در حال شناسایی بیش از ۵۱ هزار صفحه اینستاگرامی هستیم که محتوای مستهجن و مبتذل با عکس ها و فیلم های ناهنجار دارند و اقدامات لازم برای شناسایی همه این پیج ها شروع شده است.

اما این کار چه کمکی به ما می کند؟ آیا اصلا دستگیری و بازداشت افرادی که در اینستاگرام مشغول فعالیت هستند و به نوعی تهیه کلیپ فان و . . . به حرفه آنان تبدیل شده است، کار درستی است؟ نظر خود را برای ما بنویسید.

محمد امین اکرمی

۱۸ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی