برنامه قطعی برق اردبیل تا پایان شهریور ۹۷ پی دی اف آپدیت روزانه

برنامه قطعی برق اردبیل تا پایان شهریور ۹۷ پی دی اف آپدیت روزانه

برنامه های خاموشی در اردبیل جدول قطع برق اردبیل امروز جدول زمانبندی خاموشی برق در اردبیل

زمان اعمال خاموشی در اردبیل زمان و ساعات احتمالی قطعی برق در استان اردبیل

برنامه بلوک بندی قطع برق در اردبیل ساعات قطعی برق اردبیل

امروز برق کدام مناطق اردبیل قطع می شود؟

جدول خاموشی برق اردبیل, برنامه قطعی برق اردبیل, زمان بندی قطع برق اردبیل

در پی کمبود نیروی برق در سراسر کشور، تمامی استان ها اولتیماتوم خاموشی های ناشی از کمبود تولید شرکت توزیع برق استان مورد نظر را داده اند. استان اردبیل نیز از این قاعده مستثنا نبوده و برنامه خاموشی و قطعی برق اردبیل را منتشر نموده است.

دانلود برنامه قطعی برق اردبیل

برای دانلود و آموزش برنامه زمانبندی خاموشی های ناشی از کمبود تولید شرکت برق توزیع استان اردبیل روی لینک زیر کلیک کنید.

” دانلود ”

جدول زمان بندی قطعی برق استان اردبیل در تابستان ۹۷

در فایل فوق، سه جدول وجود دارد. برای مشاهده زمان قطعی برق محله خود، ابتدا در جدول ۳ (آخرین جدول) محله خود را پیدا کنید (برای این منظور می توانید دکمه ctrl + F را زده و محله خود را جست و جو نمایید.) در روبروی نام هر کدام از محله ها یک عدد نوشته شده؛ این شماره را نوشته و به جدول دوم (جدول میانی) مراجعه نمایید.

به عنوان مثال اگر محل سکونت شما در خیابان امام می باشد، در جست و جوی این کلمه در جدول سوم به تصویر بالا برخورد می کنید. در این مرحله شما نام محله کهندژ و شماره ۹ روبروی آن را به خاطر بسپارید.

در جدول دوم نام تمام محله های اردبیل در ۷ ستون نوشته شده است. برای پیدا کردن منطقه خود همانند بالا با فشردن دکمه ctrl + F محله خود را پیدا کنید. توجه کنید که نام هر محله در چندین مکان در جدول ذکر شده مشاهده می شود؛ تفاوت آنها تنها در شماره نوشته شده کنار آنهاست. برای یافتن محله خود، به دنبال شماره ای که یادداشت کردید در کنار نام محلتان بگردید.

برنامه قطعی برق در اردبیل تا کی ادامه دارد

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق اردبیل با تاکید بر اینکه شرکت برق با مدیریت مصرف و مدیریت بار، سطح خاموشی را کاهش داده است گفت: پیشبینی ما این است که روند خاموشی‌ها حداقل تا پایان شهریور ادامه دارد.

محمد امین اکرمی

۲۱ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی