جدول خاموشی برق تبریز| برنامه قطعی برق تبریز| زمان بندی قطع برق تبریز

جدول خاموشی برق تبریز| برنامه قطعی برق تبریز| زمان بندی قطع برق تبریز

برنامه خاموشی برق تبریز بعلت کمبود تولید برق جدول زمانبندی قطع برق تبریز ساعات و مناطق خاموشی تبریز

زمان اعمال خاموشی در تبریز زمان و ساعات احتمالی قطعی برق در تبریز

برنامه بلوک بندی قطع برق در تبریز ساعات قطعی برق تبریز

امروز برق کدام منطقه تبریز قطع می شود

جدول خاموشی برق تبریز, برنامه قطعی برق تبریز, زمان بندی قطع برق تبریز

شرکت توزیع نیروی برق تبریز در اطلاعیه ای از بلوک بندی قطع برق تبریز و تداوم خاموشی های احتمالی برنامه ریزی شده در این کلانشهر برای روز های آتی خبر داد. با وجود پیگیری های متعدد بالاخره برنامه زمانبندی قطع برق تبریز از طرف شرکت توزیع برق این شهر منتشر گردید.

در روزهای گذشته با افزایش مصرف برق در تبریز، برنامه خاموشی ها در برخی نقاط شهر برای مدیریت مصرف در دستور کار اداره برق تبریز قرار گرفت که متاسفانه عدم اطلاع رسانی پیش از موعد مشکلات زیادی را برای شهروندان ایجاد کرد. در همین زمینه تبریزبیدار با پیگیری این مطالبه مردم از اداره برق تبریز خواستار انتشار برنامه خاموشی ها برای اطلاع و برنامه ریزی شهروندان تبریز شد که روز گذشته رئیس اداره برق تبریز در گفتگویی انتشار برنامه را منوط به اخذ مجور موکول کرد! این در حالی است که عدم اطلاع رسانی موجب اخلال در زندگی روز مره مردم شهر تبریز شده است.

خاموشی های برنامه ریزی شده احتمالی تبریز

جدول خاموشی برق تبریز, برنامه قطعی برق تبریز, زمان بندی قطع برق تبریز

سخنگوی صنعت برق گفت که انتشار جدول زمان بندی قطعی برق به معنای خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده نیست و ادامه داد که با افزایش درجه حرارت و مشکلاتی که ممکن است در شبکه اتفاق بیفتد، احتمال دارد برخی نقاط با محدودیت‌هایی روبه رو شوند.

بر اساس ساعات پیک مصرف، برنامه خاموشی توسط شرکت توزیع برق تبریز نوشته شده ولی در صورت ابلاغ مجوز انتشار، از فردا می‌توانیم تقویم خاموشی را منتشر کنیم تا مردم بر اساس آن برنامه ریزی کنند!

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه شرکت برق با مدیریت مصرف و مدیریت بار، سطح خاموشی را کاهش داده است گفت: پیشبینی ما این است که روند خاموشی‌ها حداقل تا پایان شهریور ادامه دارد.

امیدواریم مسئولین امر در اداره برق با علم دقیق به جوانب اطلاع رسانی به موقع در مورد برنامه خاموشی، هر چه زودتر این مهم را در دستور کار قرار دهند.

همچنین در پرتال دکتر سلام بخوانید:

برنامه قطعی برق آذربایجان غربی

محمد امین اکرمی

۲۱ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی