برنامه قطعی برق خراسان شمالی جدول مدیریت اضطراری بار تابستان ۹۷

برنامه قطعی برق خراسان شمالی جدول مدیریت اضطراری بار تابستان ۹۷

جدول بلوک بندی قطع برق در خراسان شمالی در روزهای آتی جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه در تیر ماه ۹۷

برنامه زمانبندی خاموشی برق در خراسان شمالی زمان و ساعت قطعی احتمالی برنامه قطعی برق حراسان شمالی تابستان ۹۷

برنامه قطعی برق خراسان شمالی,جدول قطعی برق خراسان شمالی,زمانبندی قطع برق خراسان شمالی

در پی افزایش مصرف برق در استان های کشور و کمبود تولید برق در سراسر کشور، برنامه زمانبندی خاموشی های ناشی از کمبود تولید برق در استان ها بویژه خراسان شمالی منتشر گردیده است که در ادامه ملاحظه می کنید.

در تمامی استان ها شرکت های توزیع نیروی برق از هموطنان خواهشمند است با کنترل مصرف و صرفه جویی در مصرف برق علی الخصوص عدم استفاده و یا کاهش استفاده از وسایل برقی در ساعات اوج مصرف یعنی ۱۹ تا ۲۳ شب، کمک کنند تا کل کشور بتوانند از نیروی برق استفاده کنند و دچار قطعی طولانی نشوند.

زمان اعمال خاموشی ها در خراسان شمالی طبق اطلاعیه شرکت توزیع برق خراسان شمالی می باشد و معمولا از ساعت ۱۱ الی ۱۸ می باشد. در صورتی که از کولرهای گازی استفاده می کنید، ترموستات کولر گازی خود را بین ۲۳ تا ۲۵ تنظیم کنید.

جدول زمانبندی قطع برق در خراسان شمالی

برنامه زمانبندی احتمالی مدیریت اضطراری بار شبکه های توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی برای روزهای جمعه ۲۲ تیر ۹۷ و شنبه ۲۳ تیر ۹۷ در ذیل قرار گرفته است که می توانید با کلیک بر روی لینک دانلود، از ساعت قطعی برق خراسان شمالی در منطقه و محله خود آگاه شوید.

زمان و ساعات احتمالی اعمال خاموشی در خراسان شمالی

برای دانلود و آموزش برنامه زمانبندی خاموشی های ناشی از افزایش مستمر دما و پایداری هوای گرم در کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

” دانلود “

همچنین در پرتال دکترسلام بخوانید :

برنامه قطعی برق خراسان جنوبی

محمد امین اکرمی

۲۲ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی