برنامه قطعی برق سیستان و بلوچستان جدول خاموشی و زمانبندی برق

برنامه قطعی برق سیستان و بلوچستان جدول خاموشی و زمانبندی قطع برق

جدول بلوک بندی قطع برق در سیستان و بلوچستان در روزهای آتی جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه در تیر ماه ۹۷

برنامه زمانبندی خاموشی برق در سیستان و بلوچستان زمان و ساعت قطعی احتمالی برنامه قطعی برق سیستان و بلوچستان تابستان ۹۷

برنامه قطعی برق سیستان و بلوچستان,جدول قطع برق سیستان و بلوچستان,زمانبندی قطع برق سیستان و بلوچستان

در پی افزایش مصرف برق در استان های کشور و کمبود تولید برق در سراسر کشور، برنامه زمانبندی خاموشی های ناشی از کمبود تولید برق در استان ها بویژه سیستان و بلوچستان منتشر گردیده است که در ادامه ملاحظه می کنید.

در تمامی استان ها شرکت های توزیع نیروی برق از هموطنان خواهشمند است با کنترل مصرف و صرفه جویی در مصرف برق علی الخصوص عدم استفاده و یا کاهش استفاده از وسایل برقی در ساعات اوج مصرف یعنی ۱۹ تا ۲۳ شب، کمک کنند تا کل کشور بتوانند از نیروی برق استفاده کنند و دچار قطعی طولانی نشوند.

زمان اعمال خاموشی ها در سیستان و بلوچستان طبق اطلاعیه شرکت توزیع برق خراسان شمالی می باشد و معمولا از ساعت ۱۱ الی ۱۸ می باشد. در صورتی که از کولرهای گازی استفاده می کنید، ترموستات کولر گازی خود را بین ۲۳ تا ۲۵ تنظیم کنید.

جدول زمانبندی قطع برق در سیستان و بلوچستان

برنامه زمانبندی احتمالی مدیریت اضطراری بار شبکه های توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان برای تیر ماه ۹۷ در ذیل قرار گرفته است که می توانید با کلیک بر روی لینک دانلود، از ساعت قطعی برق سیستان و بلوچستان در منطقه و محله خود آگاه شوید.

زمان و ساعات احتمالی اعمال خاموشی در سیستان و بلوچستان

برای دانلود و آموزش برنامه زمانبندی خاموشی های ناشی از افزایش مستمر دما و پایداری هوای گرم در کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

” دانلود “

همچنین در پرتال دکترسلام بخوانید :

برنامه قطعی برق چهارمحال و بختیاری

محمد امین اکرمی

۲۲ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی