برنامه قطعی برق مرکزی| زمان بندی قطع برق مرکزی تا پایان شهریور ۹۷

برنامه قطعی برق مرکزی| زمان بندی قطع برق مرکزی تا پایان شهریور ۹۷

برنامه های خاموشی در مرکزی جدول قطع برق مرکزی امروز جدول زمانبندی خاموشی برق در مرکزی

زمان اعمال خاموشی در مرکزی زمان و ساعات احتمالی قطعی برق در استان مرکزی

برنامه بلوک بندی قطع برق در مرکزی ساعات قطعی برق مرکزی

امروز برق کدام منطقه مرکزی قطع می شود/؟

برنامه قطعی برق مرکزی, زمان بندی قطع برق مرکزی,جدول قطع برق استان مرکزی

ساعت قطع برق در استان مرکزی

با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و استفاده مکرر و گاهی اوقات بی رویه از وسایل سرمایشی، شرکت توزیع نیروی برق مرکزی در اطلاعیه ای مدیریت اضطراری بار در شبکه در برخی ساعات را منتشر کرد. افزایش دما و ظرفیت شبکه دو عامل مهم و تاثیرگذار بر اعمال مدیریت بار شبکه با همکاری و کاهش مصرف توسط مشترکان می باشد.

شرکت توزیع نیروی برق مرکزی از مشترکان خود خواهشمند است در ساعات اوج مصرف ۱۲ تا ۱۷ و ۲۰ تا ۲۳ در مصرف برق صرفه جویی کنند ( فقط ۱۰% کاهش مصرف برق در هر خانواده به صرفه جویی کمک بسیاری می کند ) و با انتقال مصارف غیرضروری به دیگر ساعات، مجموعه صنعت برق را در تامین برق پایدار یاری رسانند.

برنامه قطعی برق در مرکزی کاملا احتمالی می باشد و پیش‌بینی مدیریت اضطراری بار شبکه، ممکن است کمتر یا بیشتر از پیش‌بینی انجام شده و یا حتی درصورت صرفه‌جویی از سوی مشترکان، اعمال نگردد.

جدول زمانبندی قطع برق در مناطق استان مرکزی

پیش تر نیز اعلام شده بود که در صورتی که از شنبه مصرف برق کاهش نیابد، به ناچار جدول زمانبندی قطع برق در استان مرکزی منتشر می شود. عده ای اعلام کردند که اگر قطعی برق ادامه دارد بهتر است جدول زمان بندی قطعی برق در اختیار مردم قرار گیرد.

سخنگوی صنعت برق گفت که انتشار جدول زمان بندی قطعی برق به معنای خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده نیست و ادامه داد که با افزایش درجه حرارت و مشکلاتی که ممکن است در شبکه اتفاق بیفتد، احتمال دارد برخی نقاط با محدودیت‌هایی روبه رو شوند.

بلوک بندی خاموشی های احتمالی شبکه توزیع برق مرکزی

به گفته محمودرضا حقی‌فام معاون هماهنگی توزیع توانیر به زودی بر اساس برآوردهای صورت گرفته، شرکت توزیع برق پنج استان اصفهان، مشهد، همدان، البرز و کرمانشاه اقدام به انتشار جدول احتمالی خاموشی‌ها کرده‌اند و قرار است در استان‌هایی که پیش‌بینی می‌شود در برخی نقاط خاموشی داشته باشیم، این جداول منتشر شود.

دانلود برنامه قطعی برق مرکزی در تیر ماه ۹۷

برای دانلود و آموزش برنامه زمانبندی خاموشی های ناشی از کمبود تولید شرکت برق توزیع استان مرکزی روی لینک زیر کلیک کنید.

” دانلود مدیریت بار مرکزی شنبه ۲۳ تیر ۹۷ ”

لازم به ذکر است که تاریخ و زمان اعمال مدیریت بار کاملا احتمالی بوده و با در نظر گرفتن میزان کمبود تولید نیرو و به درخواست مدیریت های کنترلی شبکه های برق بالادست، حسب اضطرار پیش آمده، صورت می پذیرد.

بنابراین با توجه به نوسانات مصرف انرژی، مدیریت بار ممکن است کمتر یا بیشتر از پیش بینی انجام شده و حتی با جابجایی تاریخ و زمان اعمال شود.

ضمن عذرخواهی ازمشترکین برق استان، انتظارداریم با انتقال مصارف غیر ضروری خود به دیگر ساعات شبانه روز در پایداری و ثبات شبکه های برق با ما همراهی نمایید

همچنین در پرتال دکتر سلام بخوانید :

جدول قطعی برق گلستان

محمد امین اکرمی

۲۲ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی