برنامه قطعی برق مشهد زمان قطع برق مشهد مناطق خاموشی برق

برنامه قطعی برق مشهد زمان قطع برق مشهد مناطق خاموشی برق

برنامه های خاموشی در مشهد جدول قطع برق مشهد امروز جدول زمانبندی خاموشی برق در مشهد

زمان اعمال خاموشی در مشهد زمان و ساعات احتمالی قطعی برق در مشهد

برنامه بلوک بندی قطع برق در مشهد ساعات قطعی برق مشهد

امروز برق کدام مناطق مشهد قطع می شود/؟

برنامه قطعی برق مشهد,زمانبندی قطع برق مشهد,جدول قطعی برق مشهد

زمان قطعی برق مشهد

آنطور که از شواهد برمی آید، شهر مشهد نیز به زودی قرار است به جرگه کلانشهرهای قطع برق بپیوندد؛ البته مشهدی ها در نیمه اول تیر ماه ۹۷ طعم قطعی برق را چشیده اند. به دلیل کمبود بارش ها و کاهش تولید برق آبی ادارات برق استان ها و شهرستان ها به فکر کاهش مصرف برق با استفاده از قطع نمودن تمامی منطقه ها بر اساس جدول زمان بندی قطعی برق نموده اند.

در ادامه می توانید ساعت های خاموشی برق در مشهد و برنامه قطعی برق مشهد و جدول قطعی برق خراسان رضوی بخوانید و مطلع گردید. همچنین در ادامه جدول زمانبندی قطعی برق مشهد را می توانید با کلیک بر روی دکمه دانلود، بر روی سیستم و موبایل خود ذخیره کنید.

زمان و ساعات قطعی برق در مناطق ۱۰ گانه مشهد

از تاریخ ۹ تیر ماه ۹۷ تا پایان تیر ماه ۹۷ قطعی برق در مشهد احتمال دارد و در صورت لزوم با توجه به ساعت و زمان قطعی برق در منطقه مشخص شده، رخ خواهد داد. ساعت قطعی برق مشهد بین ساعات ۱۲ تا ۱۸ و ۳۰ دقیقه برق برخی مشترکان غیرحساس (به جز بیمارستان‌ها و اورژانس) و مدت زمان قطعی برق در مشهد بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه می باشد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق مشهد با اشاره به مرکز کنترل شبکه‌های برق کشور به منظور کاهش بار شبکه و کمک به تامین برق مناطق گرمسیر مانند برنامه قطعی برق خوزستان همه شرکت‌های توزیع برق را ملزم کرده قطعی برق را برای مشترکان زیر پوشش اعمال کنند.

لازم به ذکر است که قطعی برق مشترکان زیر پوشش هر اداره امور برق مشهد حالت چرخشی خواهد داشت و هر ۱۰ روز نوبت به یکی از مشترکان خواهد رسید.

چگونه در مصرف برق صرفه جویی کنیم تا قطعی برق در مشهد رخ ندهد؟

استفاده از سه راهکار شامل تنظیم کولر‌های گازی بر روی درجه ۲۵، قرار دادن کولر‌های آبی روی دور کند، خودداری از بکار بردن وسایل برقی مانند اتو، ماشین لباسشویی در ساعات پیک بار (۱۱ تا ۱۵ و ۱۹ تا ۲۳) به مدیریت مصرف برق در ایام گرما کمک می‌کند.

دانلود برنامه قطعی برق مشهد

برای دانلود و آموزش برنامه زمانبندی خاموشی های ناشی از کمبود تولید شرکت توزیع برق مشهد روی لینک زیر کلیک کنید.

” دانلود ”

همچنین در پرتال دکتر سلام بخوانید :

برنامه قطعی برق خراسان رضوی

محمد امین اکرمی

۲۲ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی