ماجرای بازگشت امید ابراهیمی از الاهلی قطر بخاطر تست پزشکی

ماجرای بازگشت امید ابراهیمی از الاهلی قطر بخاطر تست پزشکی

بازگشت امید ابراهیمی از الاهلی قطر,علت برگشتن امید ابراهیمی از الاهلی قطر

علت برگشتن امید ابراهیمی از الاهلی قطر

خبر جالبی که از امید ابراهیمی در فضای مجازی پخش شده است، احتمال بازگشت به ایران و نبستن قرارداد با الاهلی قطر است. گفته می شود هافبک تیم ملی کشورمان به دلیل زیر بار نرفتن برای تست پزشکی در نهایی کردن قرارداد خود با الاهلی قطری به مشکل خورده است.

امید ابراهیمی، ستاره تیم ملی در جام جهانی و هافبک فصل گذشته استقلال به تازگی برای پیوستن به الاهلی قطر راهی دوحه شده است و در مذاکراتی که با این باشگاه داشت به توافق رسید و حتی خبر پیوستنش به این تیم رسانه‌ای شد ولی به نظر می‌رسد، مشکلاتی ایجاد شده که مانع از نهایی شدن کار او با این تیم می‌شود.

چرا قرارداد امید ابراهیمی با الاهلی قطر نهایی نشد؟

ابراهیمی در حالی که چند روزی است در قطر حضور دارد و مشغول مذاکره با باشگاه است هنوز کارش برای ثبت قرارداد نهایی نشده است. این در حالیست که دیگر خرید جدید الاهلی یعنی دی‌یانگ، هافبک مشهور هلندی در طول ۲۴ ساعت تمام کارهای خودش را برای ثبت قرارداد انجام داد و این نشان می‌دهد مشکلی در پیوستن ابراهیمی به الاهلی به وجود آمده است.

شنیده می‌شود مشکل بین ابراهیمی و باشگاه بر سر تست پزشکی است و هافبک ملی‌پوش کشورمان حاضر به شرکت در تست‌های باشگاه نیست. ابراهیمی که پیش از این از ناحیه شکم آسیب دیدگی جدی داشت.

امید ابراهیمی تست پزشکی نمی دهد و الاهلی قطر زیر بار نمیرود

در دیدار با مراکش هم ضربه‌ای به این ناحیه‌ وارد شد که یک تعویض اجباری روی دست کی‌روش گذاشت و باعث تشدید مصدومیت کهنه وی شد و حالا ابراهیمی به این دلیل زیربار تست پزشکی الاهلی نمی‌رود.

باشگاه الاهلی هم حاضر به بستن قرارداد با ابراهیمی بدون تست پزشکی نیست و به همین دلیل ظاهراً پیوستن او به این باشگاه متنفی به نظر می‌رسد. اگر ابراهیمی موفق به بستن قرارداد با الاهلی نشود احتمال بازگشتش به ایران و استقلال زیاد است.

همچنین در پرتال دکتر سلام بخوانید :

جزئیات علت رد شدن درخواست معافیت سربازی بازیکنان تیم ملی

محمد امین اکرمی

۲۳ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی