زمان پرداخت وام بازنشستگان تامین اجتماعی سال ۹۷ با کارمزد ۴ درصد

زمان پرداخت وام بازنشستگان تامین اجتماعی سال ۹۷ با کارمزد ۴ درصد

زمان پرداخت وام ۴ میلیون تومانی بازنشستگان تامین اجتماعی وام کم بهره تامین اجتماعی

آغاز پرداخت وام بازنشستگان تامین اجتماعی در تبصره بودجه سال ۹۷

ثبت نام وام بازنشستگان تامین اجتماعی مراحل ثبت نام وام ۴ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی

زمان پرداخت وام بازنشستگان تامین اجتماعی سال 97

بازنشستگان تامین اجتماعی می توانند از ابتدای مرداد ماه ۹۷ برای ثبت نام وام بازنشستگان تامین اجتماعی اقدامات لازم را مبذول نمایند. مبلغ وام بازنشستگان تامین اجتماعی چهل میلیون ریال معادل ۴ میلیون تومان می باشد.

همچنین کارمزد وام بازنشستگان تامین اجتماعی سال ۹۷ فقط ۴% می باشد که یک وام کم بهره محسوب می شود. از این نوع وام های کم بهره بانک قرض الحسنه رسالت نیز پرداخت می کند. البته به سختی!

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی همچنین با اشاره به اجرای طرح نوین شعبه های این سازمان از ابتدای تیر امسال گفت: ۴۲ میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی در سطح کشور با اجرای این طرح و بدون مراجعه به شعبه های این سازمان، در قالب ‘میز خدمت’ از بسیاری از خدمات تامین اجتماعی بهره مند می شوند.

وی در ادامه از بهره برداری از ۵۰ طرح در بخش بیمه ای و درمانی با ارزش ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در نقاط مختلف کشور به مناسبت هفته تامین اجتماعی خبر داد.

هفته تأمین‌ اجتماعی در سالجاری از ١٩ تیر آغاز ‌شد و تا ٢٥ تیر ادامه دارد.همچنین نوربخش برای شرکت در آئین بهره برداری از شعبه ۲ تامین اجتماعی کاشان در منطقه راوند، به این شهرستان سفر کرده است.

شعبه ۲ تامین اجتماعی کاشان در ساختمانی استیجاری با زیربنای بیش از ۲۵۰ مترمربع در منطقه راوند این شهرستان قرار دارد.نزدیک به ۸۷ هزار نفر بیمه شده اصلی و بیش از ۲۳ هزار نفر مستمری بگیر از خدمات سازمان تامین اجتماعی در شهرستان کاشان بهره می برند.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۵ هزار نفر در ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

همچنین در پرتال دکترسلام بخوانید :

وام بدون سپرده بانک رسالت

محمد امین اکرمی

۲۳ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی