برنامه قطعی برق اسلامشهر| جدول زمانبندی احتمالی خاموشی برق

برنامه قطعی برق اسلامشهر| جدول زمانبندی احتمالی خاموشی برق

برنامه خاموشی برق اسلامشهر تهران بعلت کمبود تولید برق جدول زمانبندی قطع برق اسلامشهر ساعات و مناطق خاموشی اسلامشهر

زمان اعمال خاموشی در اسلامشهر زمان و ساعات احتمالی قطعی برق در اسلامشهر

مناطق قطعی برق در اسلامشهر | قطعی برق اسلامشهر تا کی ادامه دارد

برنامه قطعی برق اسلامشهر,جدول قطعی برق اسلامشهر تهران,زمانبندی قطع برق اسلامشهر

جدول قطعی برق اسلامشهر تهران

در این استان نیز همانند سایر استان های نامبرده احتمال قطعی برق بوجود آمده است؛ پس بهتر است جهت جلوگیری از قطع برق در اسلامشهر، نسبت به صرفه جویی و ذخیره انرژی برق اقدام لازم را مبذول فرمایید.

شرکت توزیع نیروی برق تهران در اطلاعیه ای از بلوک بندی قطع برق اسلامشهر و تداوم خاموشی های احتمالی برنامه ریزی شده در این کلانشهر برای روز های آتی خبر داد. با وجود پیگیری های متعدد بالاخره برنامه زمانبندی قطع برق اسلامشهر تهران از طرف شرکت توزیع برق این استان منتشر گردید.

جدول زمان بندی قطعی برق اسلامشهر استان تهران

در فایل زیر که در ادامه دانلود می کنید، سه جدول وجود دارد. برای مشاهده زمان قطعی برق محله خود، ابتدا در جدول ۳ (آخرین جدول) محله خود را پیدا کنید (برای این منظور می توانید دکمه ctrl + F را زده و محله خود را جست و جو نمایید.) در روبروی نام هر کدام از محله ها یک عدد نوشته شده؛ این شماره را نوشته و به جدول دوم (جدول میانی) مراجعه نمایید.

پیش تر نیز اعلام شده بود که در صورتی که از شنبه مصرف برق کاهش نیابد، به ناچار جدول زمانبندی قطع برق در اسلامشهر منتشر می شود. عده ای اعلام کردند که اگر قطعی برق ادامه دارد بهتر است جدول زمان بندی قطعی برق در اختیار مردم قرار گیرد.

سخنگوی صنعت برق گفت که انتشار جدول زمان بندی قطعی برق به معنای خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده نیست و ادامه داد که با افزایش درجه حرارت و مشکلاتی که ممکن است در شبکه اتفاق بیفتد، احتمال دارد برخی نقاط با محدودیت‌هایی روبه رو شوند.

برنامه قطعی برق در اسلامشهر تا کی ادامه دارد؟

طبق گفته های شرکت توزیع نیروی برق استان تهران منطقه اسلامشهر، قطعی های احتمالی برق، از ۹ تیر ۹۷ تا ۲۰ روز آینده ادامه خواهند داشت.

دانلود برنامه قطعی برق اسلامشهر

برای دانلود و آموزش برنامه زمانبندی خاموشی های ناشی از کمبود تولید شرکت برق توزیع استان تهران روی لینک زیر کلیک کنید.

” دانلود ”

همچنین در پرتال دکتر سلام بخوانید :

برنامه های خاموشی برق در تهران

محمد امین اکرمی

۲۴ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی