حمید مظلومین سلطان سکه بازار کیست| بیوگرافی و عکس سلطان سکه

حمید مظلومین سلطان سکه بازار کیست| بیوگرافی و عکس سلطان سکه

حمید مظلومین سلطان سکه ایران کیست؟ حمید مظلومین کیست | بیوگرافی حمید مظلومین و پسرش محمد رضا مظلومین سلطان سکه بازار ایران

سلطان سکه ایران کیست حمید مظلومین چقدر سکه خرید نام سلطان سکه چیست سلطان سکه کیست عکس سلطان سکه

بیوگرافی حمید مظلومین سلطان سکه دستگیری حمید مظلومین سلطان سکه

حمید مظلومین,بیوگرافی حمید مظلومین,حمید مظلومین سلطان سکه

اگر اخبار چند روز پیش را دنبال کرده باشید، سخنگوی قوه قضاییه را دیدید که در مورد حمید مظلومین سلطان سکه گفت او در سال ۹۲ هم دستگیر شده بود و پسرش که محمد رضا مظلومین نام دارد هم با او هم دست است و طی اقدام عجیب بانک مرکزی گفت خود ما به او و پسرش دلار دادیم و او با ما همکاری می کند.

بیوگرافی حمید مظلومین| سلطان سکه کیست

اژه ای سخنگوی قوه قضاییه گفت : دو شرکت که تحت نظر دو برادر هستند، ۲۰ و چند میلیون یورو را برای وارد کردن کاغذ روزنامه گرفتند اما در حالی که ربطی به اینها نداشته و اصلا موضوع فعالیت شان نبوده است.

متاسفانه در سال های ۹۱ و ۹۲ افرادی دستگیر شدند. از جمله کسی که در همین موضوع هم دستگیر شده و نیروی انتظامی گفته دو تن سکه داشته است.

این فرد حمید مظلومین و پسرش محمدرضا مظلومین نام دارد که در سال ۹۲ دستگیر شدند و حکم گرفتند و رسماً بانک مرکزی به دادسرا و دادگاه گفتند اینها با نظر و هماهنگی ما بوده است و ما این دلارها را در اختیارشان قرار دادیم.

با آن توضیحی که آن زمان نماینده مرکزی و حراست دادند، دادگاه اعلام کرد که جرمی از این بابت مرتکب نشدند. حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای در نشست خبری روز یکشنبه ۲۴ تیر ماه ۹۷ به خبرنگاران گفت: از جمله موضوعاتی که این روزها داشته و داریم بحث تخلفات ارز، سکه، واردات برخی کالاها از تلفن همراه و ورود برخی خودروها به صورت غیرقانونی بوده است.

عکس سلطان سکه حمید مظلومین و دستگیری او

همانطور که مردم بحق انتظار دارند در این شرایط با متخلفین و مفسدین اقتصادی به شدت برخورد شود و تا جایی که قانون اجازه می‌دهد به صورت روشن و شفاف همه مردم در جریان قرار بگیرند، قوه قضاییه هم قاطع‌ تر رسیدگی کند.

محسنی اژه‌ای افزود: رییس قوه قضاییه به دادستان تهران دستور داد تا چند شعبه ویژه با بازپرس‌های ویژه برای ارز، سکه و … اختصاص داده شود، همچنین به رییس کل دادگستری دستور دادند به محض آمادگی در دادسرا بدون فوت وقت قضات شجاع، مطمئن و آشنا به مسائل ارزی و ثبت سفارش و در صورت لزوم توجیه مضاعف به کار گرفته شوند تا به موارد با سرعت و خارج از نوبت رسیدگی کنند.

دادسرای تهران در مورد ارز، سکه، خودرو ورود کرده و بازپرس ویژه اختصاص داده است و پرونده خاص تشکیل داده است. همچنین قرار شده دادستان نظارت بیشتری داشته باشند و در این زمینه کمک کنند. از ادارات مختلف مانند وزارت دارایی، بانک مرکزی و سایر دستگاه‌هایی که در این موارد نقش دارند خواسته شده است که هر چه سریعتر با موضوعات مشخص در جمع‌آوری اطلاعات کمک کنند، نیروی انتظامی هم در کنار ضابطین مشغول هستند، امیدواریم به زودی برخی پرونده‌ها برای صدور حکم و به دادگاه ارسال شوند.

سخنگوی قوه قضاییه افزود: برخی از اینها ادعا می‌کنند با هماهنگی بانک مرکزی و برای کنترل بازار ارزها را خرید و فروش می‌کردند یا وارد یا خارج می کردند. اینکه این
مسئله چقدر مورد تایید است هنوز معلوم نیست؟

وی افزود: یکی از بحث ها این است که این مسئله مورد تایید بانک مرکزی هست یا خیر. در ارتباط با یکی از افرادی که تا روز دستگیری به گفته خودش ۳۶ مورد هر دفعه بین ۴ تا ۷ میلیون دلار گرفته، یکی از افراد بانک مرکزی گفته که این امر با هماهنگی ما بوده است.

از این فرد دو تن سکه گرفته نشده اما اسناد و مدارکی که بدست آمده مشخص شده، این فرد و پسرش بیش از دو تن خرید و فروش کرده‌اند. وی تاکید کرد: در این پرونده پدر بازداشت و پسر آزاد است.

محمد امین اکرمی

۲۵ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی