نامه خداحافظی عادل فردوسی پور از صدا و سیما تلویزیون

خداحافظی عادل فردوسی پور از صدا و سیما

آیا عادل فردوسی پور از تلویزیون خداحافظی کرده است؟خداحافظی عادل فردوسی پور از صدا و سیما حقیقت دارد؟

ماجرای خداحافظی عادل فردوسی پور از صدا و سیما چیست چرا فردوسی پور از تلویزیون خداحافظی کرد

خداحافظی عادل فردوسی پور از صدا و سیما تلویزیون

در جدیدترین اخبار وزرشی، نامه ای منتشر شده است که نشان می دهد عادل فردوسی پور از تلویزیون و صدا و سیما خداحافظی می کند و دیگر او را در تلویزیون نخواهیم دید. اما نگران نباشید چراکه عادل فردوسی پور گفت اصلاً این ماجرا صحت ندارد و من خداحافظی نکرده ام!

نامه خداحافظی عادل فردوسی پور از صدا و سیما

عال فردوسی پور بر اساس نامه ای خداحافظی خود را اعلام کرده است. در این نامه اینگونه آمده است :

با سلام و عرض ادب خدمت همه ملت عزیز ایران به ویژه فوتبال دوستان عزیز که در همه این سالها به بنده لطف و عنایت ویژه داشتند. این نامه دردناک ترین متنی است که در تمام زندگی خود به قلم برده ام چرا که در مورد معشوقه خود یعنی فوتبال است. در همه این سالها سعی من بر این بوده است که بتوانم لحظات زیباتری را در زندگی شما ایجاد کنم. تمامی این سالها در تمام برنامه ها تلاش کرده ام که نام عادل زینت بخش برنامه هایم باشد.

اکنون احساس من بر این است که نیاز به مصالحه با ارزش ها و اصول هایم مرا در شرایط سختی قرار داده است و مرا مصمم به تصمیمی همچون نوشیدن زهری در جام بلورین کرده است. میخواهم از همه شما مردم قدرشناس ایران و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در این مدت به بنده اجازه خدمت رسانی عطا نمودند تشکر کنم.

همچنین از تمامی عوامل برنامه ۲۰۱۸ و مردم عزیز ایران بخاطر فاجعه اسف بار عدم حضور کارلوس پویول فوتبالیست محبوب اسپانیا در برنامه عذرخواهی میکنم و امیدوارم کارلوس عذرخواهی مرا پذیرا باشد. و آخرین صحبت من تشکر از عوامل بسیار سختکوش برنامه نود و ۱۲۰ است که مردم در همه حال نسبت به بنده لطف و عنایت ویژه داشتند.

دست همه مردم ایران را میبوسم.
با سپاس عادل فردوسی پور
۲۴ تیرماه ۱۳۹۷»

تکذیب خبر خداحافظی عادل فردوسی پور

پیگیری‌های خبرنگار نشان می‌دهد این نامه جعلی بوده و فردوسی پور قصدی برای خداحافظی از رسانه ملی و کار در تلویزیون ندارد.

فردوسی پور در یک ماه گذشته ویژه برنامه ۲۰۱۸ برای جام جهانی روسیه را از شبکه سوم سیما روی آنتن برد و با شروع فصل جدید لیگ برتر فوتبال، کارش را در برنامه نود شروع خواهد کرد.

همچنین در پرتال دکترسلام بخوانید :

درآمد روزانه رونالدو

محمد امین اکرمی

۲۵ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی