ارائه بن رفاهی به بازنشستگان شهریور ۹۷ برای خرید از فروشگاه های رفاه

ارائه بن رفاهی به بازنشستگان شهریور ۹۷ برای خرید از فروشگاه های رفاه

ارائه بن رفاهی به بازنشستگان برای خرید اقساطی از فروشگاه های رفاه تا سقف یک میلیون تومان

پرداخت بن رفاهی به بازنشستگان شهریور ماه ۹۷ برای خرید اقساطی تا سقف ده میلیون ریال

ارائه بن رفاهی به بازنشستگان شهریور 97,بن رفاه بازنشستگان شهریور 97,بن رفاهی بازنشستگان 97

در جدیدترین اخبار بازنشستگان کشور، مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد که از شهریور ماه به ۵۰٫۰۰۰ نفر از بازنشستگان کارت خرید ده میلیون ریالی ( یک میلیون تومانی ) عرضه می شود تا از فروشگاه های رفاه به صورت اقساط خرید نمایند. در صورتی که این حرکت موفقیت آمیز باشد، اجرای آن به صورت سراسری برای تمامی بازنشستگان خواهد بود.

جمشید تقی‌زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: دستورالعملی برای نحوه مناسب‌تر اجرای کارت منزلت بازنشستگان تدوین کرده‌ایم. وی افزود: چنانچه آیین‌نامه اجرایی آن به اتمام برسد آن را به دولت می‌بریم تا خواسته اصلی بازنشستگان در آن مطرح شده باشد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: آنچه خواسته‌های اصلی بازنشستگان است را در تمام سطوح، ادارات، وزارتخانه‌ها و شهرداری‌ در این آیین‌نامه لحاظ شده است و تمام خدماتی که به این قشر ارائه می‌شود باید به تأیید هیأت دولت برسد.

تقی‌زاده گفت: در واقع بسته خوبی در بخش آیین‌نامه‌ای برای بهبود رفاه و منزلت بازنشستگان طراحی کرده‌ایم. وی در مورد کارت رفاهی نیز گفت: کارت رفاهی برای ۵۰ هزار نفر به صورت پایلوت در تهران اجرا می‌شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: نحوه استفاده از این کارت به گونه‌ای است که بازنشستگان به صورت اقساطی می‌توانند از فروشگاه‌های رفاه تا سقف یک میلیون تومان خریداری کنند به نحوی که از همان ابتدا این مبلغ در حسابشان شارژ شده است.

تقی‌زاده گفت: چنانچه این طرح که به صورت آزمایشی از شهریور ماه اجرا خواهد شد نتایج مناسبی داشته باشد به صورت سراسری در کشور اجرا خواهد شد.

محمد امین اکرمی

۲۶ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی