مراسم معارفه رونالدو در باشگاه یوونتوس با پیراهن شماره ۷ یوونتوس

مراسم معارفه رونالدو در باشگاه یوونتوس با پیراهن شماره ۷ یوونتوس

مراسم معارفه رونالدو,مراسم معارفه رونالدو در باشگاه یوونتوس,معارفه رونالدو باشگاه یوونتوس

رونالدو که طبق عادت همیشگی اش در مراسم معارفه یوونتوس نیز به تعریف و تمجید از خودش پرداخت، گفت با سایر بازیکنانی که در سنین بالا به کشورهای چین و قطر برای قراردادهای نجومی میپوندند، فرق می کند.

کریس رونالدو که حالا ستاره جدید تیم یوونتوس است در سن سی و چهار سالگی و پس از ۱۲ سال به تیم یوونتوس پیوست. قرارداد رونالدو در این تیم ۱۰۰ میلیون یورو می باشد و در مراسم معارفه رونالدو گفت : من فکر نمی کنم در سن بالا دوران حرفه ای به پایان می رسد؛ می‌خواهم نشان دهم که همانند دیگران نیستم و با آنها فرق می‌کنم.

دارنده پنج توپ طلا که عناوین و رکوردهای متعددی را به همراه رئال مادرید در کارنامه‌اش به ثبت رسانده در ادامه افزود: «نیازی نیست چیزی را به کسی ثابت کنم، آمار و ارقام در باره من گویا هستند. همه می دانند برای فوتبال چه کارهایی انجام داده ام. من راحت طلب نیستم بلکه برعکس همیشه بلند پرواز و به دنبال چالش هستم. بعد از آنچه در منچستر یونایتد و رئال مادرید از خود نشان دادم حالا به دنبال ثبت نشان خود در یوونتوس هستم.»

مراسم معارفه رونالدو,مراسم معارفه رونالدو در باشگاه یوونتوس,معارفه رونالدو باشگاه یوونتوس

یوونتوس با هفت قهرمانی متوالی در سری آ، همانند هواداران پرشور این تیم حالا بر روی بهترین بازیکن جهان حساب ویژه ای باز کرده‌ تا به کسب عنوانی امیدوار شوند که از سال ۱۹۹۶ تاکنون از آن محرومند. این عنوان ارزشمند قهرمانی در چمپیونز لیگ است که رونالدو چهار بار طی پنج دوره اخیر به همراه رئال مادرید به آن مفتخر شده است. ستاره پرتغالی سابق رئال با ثبت ۱۲۰ گل در رقابت‌های اروپایی رکوردی منحصر به فرد به نام خود ثبت کرده است.

مهاجم جدید یوونتوس در پایان با اشاره به اینکه فتح لیگ قهرمانان نیازمند کار و تلاش سخت است تاکید کرد: «هدف ما نه تنها چمپیونز لیگ بلکه قهرمانی در سری آ و کسب افتخارات دیگر است.»

مراسم معارفه رونالدو,مراسم معارفه رونالدو در باشگاه یوونتوس,معارفه رونالدو باشگاه یوونتوس

کریستیانو رونالدو عصر روز یکشنبه در حالی برای شرکت در تست پزشکی و مراسم معارفه باشگاه وارد شهر تورین شد که در خیابان‌های این شهر پارچه‌نوشته‌هایی با عنوان «خوش آمدید» به زبان پرتغالی به چشم می‌خورد.

طرفداران یوونتوس حالا برای خرید پیراهن شماره ۷ تیمشان که برای رونالدو رزرو شده سر و دست می شکنند. بستنی با طعم «CR7» از دیگر ابتکارات کسبه شهر است که با ورود رونالدو به این شهر فروش آن رونق گرفته است.

رونالدو بر اساس قراردادی که با یوونتوس به امضاء رسانده سالانه ۳۰ میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد.

محمد امین اکرمی

۲۶ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی