آرمین راد هکر معروف کیست| عکس های آرمین راد و ماجرای خواب او

آرمین راد هکر معروف کیست| عکس های آرمین راد و ماجرای خواب او

همه چیز در مورد آرمین راد هکر با استعداد ایرانی هکر پیج عرب اسپرت عکس های شخصی آرمین راد هکر لُر آدرس پیج جدید اینستاگرام آرمین راد

عکس های اینستاگرام آرمین راد کیست Armin Raad ماجرای هک پیج های اینستاگرام توسط آرمین راد چیست

آرمین راد هکر,عکس های آرمین راد,اینستاگرام آرمین راد

هکر معروف ایرانی کلاه سفید که پیج های بزرگی را در اینستاگرام هک کرده است، آرمین راد هکر نخبه ایرانی می باشد و او متولد ۶۵ در لرستان می باشد و هم اکنون ۳۱ سال سن دارد.

آرمین راد مدرک لیسانس شبکه و کامیپوتر زیر شاخه نرم افزار از دانشگاه دارد و از دوران کودکی عاشق کار با کامپیوتر و رایانه بوده است. علاقه آرمین راد به هک و مسائل مربوط به آن تا حدی بود که او ۲۴/۷ مشغول به انجام و یادگیری آن شد.

وی با تلاش و هوش زیاد توانست به نابغه هک تبدیل شد و که اکنون یکی از چند هکر نخبه ایرانی محسوب شود که تاکنون بیش از ۲ هزار صفحه اینستاگرام را به دلیل توهین به ایران و اسلام از دسترس خارج کرده است.

آیا آرمین راد از هک پیج های اینستاگرامی کسب درآمد می کند؟

درآمد اصلی من از شبکه و برنامه نویسی و از طریق همین تخصصم در امنیت سایت و شبکه مخارج زندگیم می گذرد. من نیاز به هیچ هزینه‌ای ندارم. بار‌ها گفتم به خون پاک سیدشهدا قسم من یک هزار تومانی بابت هزینه‌هایی که انجام دادم از هیچ سازمانی نگرفتم.

ماجرای خواب آرمین راد و عوض شدن مسیر زندگیش

من به علت بیماری چشمی تا مرحله کوری پیش رفتم؛ از امام حسین خواستم که چشمان مرا شفا دهد و بعد از این ماجرا من راهم را عوض کردم قبل از این من خیلی بی تفاوت بودم.

یک حاج آقایی دو سال پیش یه من گفت: آرمین تو استعداد فعالیت در فضای مجازی را داری و می‌توانی با کسانی که به امام حسین و شیعیان توهین می‌کنند برخورد کنی. اول از انجام کار امتنا کردم، اما یک خواب سرنوشت من راعوض کرد.

یک شب خواب دیدم مردم وخیلی تشنه بودم و هرقدر درخواست آب می‌کردم، به من آبی نمی‌دادند یک نفر گفت: مگر تو در دنیا کمک ما کردی که اینجا به تو آب بدهیم؟

از همان جا عهد بستم و گفتم یا امام حسین من از این لحظه هر استعداد و تخصصی که دارم در راه شما و فضای مجازی استفاده می‌کنم و تاکنون بیش از سه هزار صفحه هتاک به اهل بیت و شیعه و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در اینستاگرام بستم.

هک صفحه عرب اسپرت و تلاش بی نتیجه هکرهای روس و چین

آرمین راد هکر,عکس های آرمین راد,اینستاگرام آرمین راد

من برای هک پیج عرب اسپورت شش ماه کار و تلاش کردم تا توانستم این پیج را با یک میلیون دنبال کننده بزنم. علت این کارم هم آتش زدن پرچم مقدس ایران بود که خیلی به غیرتم برخورد.

وقتی صفحه را هک کردم با نشان پرچم ایران این پیام را نوشتم : که هیچ وقت برای ایران و ایرانی شاخ نشوید یا علی. بعد از گذشت چند ماه با هزینه میلیونی و بهترین هکرهای روسی و چینی، نتوانستند صفحه را از دست من خارج کنند.

من ارادت خاصی به امامان و ائمه دارم و همیشه میگویم آرمین راد با حمایت شما بود که این شد. من وقتی هک می‌کنم می‌گویم یا سیدالشهدا یا قمربنی هاشم که خودشان کمکم می کنند.

عکس های آرمین راد هکر

آرمین راد هکر,عکس های آرمین راد,اینستاگرام آرمین راد آرمین راد هکر,عکس های آرمین راد,اینستاگرام آرمین راد آرمین راد هکر,عکس های آرمین راد,اینستاگرام آرمین راد آرمین راد هکر,عکس های آرمین راد,اینستاگرام آرمین راد آرمین راد هکر,عکس های آرمین راد,اینستاگرام آرمین راد

محمد امین اکرمی

۳۰ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی