شهاب مرادی کیست بیوگرافی و عکس های او و ماجرای حالا خورشید

شهاب مرادی کیست بیوگرافی و عکس های شهاب مرادی و ماجرای حالا خورشید

بیوگرافی کامل شهاب مرادی و ماجرای او در برنامه حالا خورشید با رضا رشیدپور عکس های شهاب مرادی در اینستاگرام

آدرس پیج اینستاگرام شهاب مرادی Shahab Moradi شهاب مرادی در برنامه حالا خورشید چه گفت

شهاب مرادی کیست,بیوگرافی شهاب مرادی,شهاب مرادی در برنامه حالا خورشید

بیوگرافی شهاب مرادی کیست

شهاب مرادی متولد ۲۲ اسفند ۱۳۵۰ در تهران، روحانی است. تحصیلات حوزوی دارد، فعالیت های متفاوت وی در فضای مجازی و دوری اش از سیاست طرفداران زیادی را دور خود جمع کرده، از او بعنوان روحانی اینترنت باز نام برده می شود.

حضور در صدا و سیما

روند رو به رشد خود را از سال ۱۳۸۶ آغاز می کند او استارت خود را از برنامه مردم ایران سلام محمدرضا شهیدی فرد در شبکه دو سیما می زند و از آن پس کار خود را با چند بازوی قوی گسترش می دهد.

قدیمی در فضای مجازی

نخست یک وبلاگ قوی که در آن مطلب می نویسد و بخش تعاملی یا پرسش و پاسخ قوی دارد،در چند سال اخیر غالب فعالیت های مجازی او به اینستاگرام منتقل شده است. دوم موسسه روانشناسی با عنوان زندگی بهتر در شرق تهران و سوم در سال های اخیر که توانسته با کلاس هایی با موضوع ازدواج و با عنوان کلاس مجردها در کانون توجه قرار گیرد . این کلاس ها در دانشگاه های کشور برگزار می شود.

محبوبیت بخاطر بیان نکات سنجیده

شهاب مرادی در چند ماه اخیر با انتقادهایی که در برنامه های تلویزیونی از سریال معمای شاه انجام داد و همچنین انتقادی که از عدم بیان نام تلگرام در این رسانه انجام داد، در صدر توجه فضای مجازی قرار گرفت.

شهاب مرادی کیست,بیوگرافی شهاب مرادی,شهاب مرادی در برنامه حالا خورشید

انتقاد جدی به معمای شاه

دیالوگهای این سریال باور پذیر و برای مخاطب قابل پذیرش نیست، آیا کسی باور می کند شاه ضعیف و همجنس باز بوده است ؟ این پدرسوخته اتفاقا قوی بود و همه دنیا پشت سرش بودند و عظمت امام این بود که چنین فردی را شکست داد. کسی با دیدن این سریال درباره بد بودن شاه قانع می شود ؟ چرا چنین پولی باید صرف چنین سریال بی تاثیری شود؟

دوری از سیاست

یکی از نقاط قوت او دوری نسبی از سیاست است و از این رو هم هست که در سمت رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری دوام چندانی نیافت و به سرعت کناره گیری کرد.

فعالیت در اینستاگرام

او بیش از سه سال می شود که صفحه اینستاگرامش را راه انداخته و تا امروز با ۴۰۰ هزار دنبال کننده و ۷۸۰ پست همچنان مشغول به فعالیت است.

طرفدار شجریان

آن زمان که ما شجریان گوش می کردیم خیلی ها که الان از او طرفداری می کنند، می گفتند اینها چیست گوش می کنید ؟ یاد بدهکاری ها و بدبختی های مان می افتیم و …. ولی استاد با سلیقه شنونده کاری کرده که کسانی که شجریان گوش می کردند، دیگر هیچ چیزی به گوش شان این جور دلنشین نمی آید.

شهاب مرادی کیست,بیوگرافی شهاب مرادی,شهاب مرادی در برنامه حالا خورشید

تکنولوژی و آمریکا

شهاب مرادی که علاقه اش را به تکنولوژی و مظاهر یک زندگی مرفه و شیک پنهان نمی کند و در عین حال همان نگاه بدبینانه و سختی را به آمریکا و غرب دارد که میان جدی ترین اصولگرایان می توان سراغ کرد.

سینما دربستی

با خانواده و دوستانم سینما می روم بعضی وقت ها که یک فیلم را خیلی دوست داشته باشم، شده که سینما را دربست کردیم و رفتیم فیلم را دیده ایم.

راز محبوبیت شهاب مرادی چیست؟

شهاب مرادی به دو دلیل چهره محبوب و سوژه خوبی است؛ اول آنکه تلاش برای بهتر شدن زندگی خانواده‌ های ایرانی را وظیفه خود می‌داند و به‌‌‌ همان اندازه ای که به تحصیل و تدریس اهمیت می‌ دهد، به مشاوره و تحکیم خانواده‌ها هم فکر می‌ کند.

شهاب مرادی و همسرش و فرزندان

شهاب مرادی سالهاست ازدواج کرده است او دارای سه فرزند می باشد، ۲ فرزند پسر به نام های حسین و هادی و یک دختر هدی می باشد.

شهاب مرادی کیست,بیوگرافی شهاب مرادی,شهاب مرادی در برنامه حالا خورشید

محمد امین اکرمی

۳ مرداد ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی