ماجرای زیر گرفتن ۵ عابر پیاده با ۲۰۷ در اتوبان بابایی تهران توسط راننده مست

ماجرای زیر گرفتن ۵ عابر پیاده با ۲۰۷ در اتوبان بابایی تهران توسط راننده مست

تعداد مجروحان و کشته شدگان تصادف ۲۰۷ با عابرین پیاده بزرگراه شهید بابایی در مسیر غرب به شرق ۳ نفر کشته و تعدادی مجروح

ماجرای زیر گرفتن 5 عابر پیاده با 207 در اتوبان بابایی تهران توسط راننده مست

یک خودرو ۲۰۷ با چند عابر پیاده در مسیر غرب به شرق اتوبان شهید بابایی برخورد کرده و حادثه تلخی را پدیدآورده است. طبق آخرین خبرها در برخورد ۲۰۷ با عابرین پیاده ۳ نفر کشته شده اند و بررسی ها نشان داده راننده خودرو مست بوده است.

سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ دراین‌باره گفت: حوالی ساعت ۶:۴۰ صبح امروز یک دستگاه خودروی پژو که در مسیر غرب به شرق بزرگراه بابایی در حال حرکت بود که روی پل هنگام از مسیر خود منحرف شده و به گاردریل کنار بزرگراه برخورد کرد.

مهماندار با بیان اینکه در این حادثه  خودروی پژو با ۶ نفر از کارگران فضای سبز شهرداری برخورد کرد، گفت: این افراد منتظر سرویس خود برای جابه‌جایی بوده و در فضای حاشیه بزرگراه نشسته بودند که متاسفانه در اثر این برخورد سه نفر در دم جان خود را از دست دادند و سه نفر نیز به بیمارستان منتقل شدند.

به گفته وی، شدت ضربه تا حدی بوده که دو نفر از این افراد در اثر برخورد با خودرو به فضای سبز اطراف پرتاب شدند.

رئیس پلیس Police راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین اظهارکرد: متأسفانه در تستی که از راننده و سرنشینان این خودرو به عمل آمد مشخص شد که ۳ نفر از این افراد حالت طبیعی نداشته و مشروبات الکلی مصرف کرده بودند. عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه علت اصلی حادثه بوده اما راننده هم خواب‌آلوده بوده و استفاده از مشروبات الکلی نیز در بروز این سانحه مؤثر بوده است.

دقایقی پیش تصادف شدیدی در اتوبان شهید بابایی رخ داد که بر اثر این تصادف، تعدادی عابر پیاده جان خود را از دست دادند.

بر اساس این گزارش در حال حاضر نیروهای پلیس و اورژانس در صحنه حضور دارند و گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که یک خودروی سواری با تعدادی از عابران برخورد کرده و به گفته برخی افراد حاضر در صحنه ۵ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

این سانحه در مسیر غرب به شرق اتوبان بابایی رخ داده است.

هنوز منابع رسمی آماری از جزئیات این تصادف و تعداد کشته‌شدگان و مجروحان آن اعلام نکرده‌اند.

محمد امین اکرمی

۶ مرداد ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی