جزئیات دستگیری بدل محسن هاشمی| عکس و مشخصات بدل محسن هاشمی

جزئیات دستگیری بدل محسن هاشمی| عکس و مشخصات بدل محسن هاشمی

ماجرای بازداشت بدل محسن هاشمی پسر بزرگ آیت الله هاشمی جزئیات کامل و پرونده تشکیل شده و اقدامات فرد با کارت شناسایی جعلی

جزئیات دستگیری بدل محسن هاشمی,عکس و مشخصات بدل محسن هاشمی,دستگیری بدل محسن هاشمی

شخصی که با استفاده از کارت جعلی شناسایی از افرادی نظیر محسن هاشمی و مجید قناد سو استفاده می کرد، امروز دستگیر و بازداشت شد. این فرد اقدام به جعل مدرک شناسایی پسر ارشد آیت الله هاشمی کرده بود.

چندی پیش ماموران کلانتری ۱۷۶ حسن آباد از فعالیت مجرمانه فردی با خبر شده و پس از اطمینان از صحت اخبار واصله و اخذ مجوز از مقام قضایی برای دستگیری این فرد، وارد عمل شدند.

در ادامه رسیدگی به این پرونده، متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، همچنین در بازرسی از منزل وی، تعدادی کارت شناسایی مربوط به محسن هاشمی، مجید قناد و … کشف و ضبط شد.

این فرد در اظهاراتش عنوان کرد که مسئول برگزاری نمایشگاه کتاب بوده و با توجه به مسئولیتش کارت های شناسایی افراد مسئول، ناشران و افراد بازدید کننده مرتبط با نمایشگاه کتاب را در اختیار داشته و در منزل خود نگهداری کرده است.

این فرد پس از انتقال به کلانتری مدعی شد که از مسئولان برگزاری نمایشگاه بوده و کارت های مربوطه را از این طریق به دست آورده است و هیچ استفاده سویی از آن نکرده است، اما با توجه به اظهارات ضدونقیض متهم تحقیقات از وی همچنان ادامه دارد، به ویژه آنکه به گفته مامور رسیدگی کننده به پرونده این فرد، براساس شواهد موجود متهم به جعل و سوء استفاده از این کارت ها اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده است.

پرونده متهم دستگیر شده پس از تکمیل برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا خواهد شد.

واکنش محسن هاشمی به دستگیری بدل خود و اظهارات او

جزئیات دستگیری بدل محسن هاشمی,عکس و مشخصات بدل محسن هاشمی,دستگیری بدل محسن هاشمی

محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در واکنش به سوء استفاده فردی که با در دست داشتن کارت شناسایی اقدام به کلاهبرداری می کرد، گفت: من قبلا در نمایشگاه ناشران داخلی شرکت کرده بودم، ولی الان نمی دانم که کارت شرکت در آن نمایشگاه کجاست.

هاشمی رفسنجانی در پاسخ به خبرنگار ما مبنی بر اینکه این فرد با تغییر چهره خود به شکل رئیس شورای شهر، خود را محسن هاشمی معرفی می کرده و سپس اخاذی و کلاهبرداری می کرده است، گفت: من خودم وقتی از کسی پول می خواهم به من نمی دهند، چطور به این فرد پول داده‌اند؟

محمد امین اکرمی

۹ مرداد ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی