شرایط فروش H30 Cross مرداد ۹۷ شرایط فروش اچ سی کراس مرداد ۹۷

شرایط فروش H30 Cross مرداد ۹۷ شرایط فروش اچ سی کراس مرداد ۹۷

شرایط پیش فروش با سود مشارکتی و سود انصراف اچ سی کراس h30 cross مرداد ۹۷ جدول شرایط فروش اقساطی h30 کراس مرداد ۹۷

پیش فروش h30 cross اچ سی کراس ایران خودرو مرداد ۹۷ ثبت نام h30 cross ایران خودرو مرداد ۹۷

شرایط فروش H30 Cross مرداد 97,شرایط فروش اچ سی کراس مرداد 97,شرایط فروش اچ سی کراس مرداد 97 ایران خودرو

در اطلاعیه جدید گروه خودروسازی ایران خودرو، شرایط فروش اچ سی کراس مرداد ۹۷ اعلام شد که می توانید جهت خرید مشارکتی و شراکت در سود با موعد تحویل تیر ماه ۹۸ اقدام کنید. البته توجه داشته باشید موعد تحویل خودرو سال دیگر خواهد بود.

توجه داشته باشید که سود مشارکت در این طرح ۱۶ درصد و سود انصراف ۱۴ درصد می باشد و این را بدانید که تنظیم صلح نامه در این طرح قابل اجرا نیست اما می توانید انصراف دهید.

شرایط پیش فروش خودروی h30 cross مرداد ۹۷ شرایط فروش اقساطی دانگ فنگ اچ سی کراس

در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از این رو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش ثبت نام، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند ثبت نام و واریز وجه امکان پذیر خواهد بود. ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان و امکان ادامه ثبت نام به نمایندگی اطلاع رسانی خواهد شد.

در این بخشنامه هر کد ملی مجاز به ثبت نام فقط یک دستگاه از هر خودرو است .

امکان ثبت نام در این بخشنامه صرفاً برای مشتریان حقیقی فراهم بوده و ثبت نام برای مشتری دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نیست .

کلیه مشتریانی که طی ۶ ماهه گذشته خودروی H30CROSS خریداری نموده اند، قادر به ثبت نام در این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه از سوی شرکت یکطرفه ابطال خواهد شد.

محمد امین اکرمی

۱۲ مرداد ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی