عکس های عروسی کریم انصاری فرد با الکساندرا صوفیا میلیاردر یونانی+ کلیپ

عکس های عروسی کریم انصاری فرد با الکساندرا صوفیا میلیاردر یونانی+ کلیپ

جزئیات عروسی کریم انصاری فرد با دختر یونانی میلیاردر و ثروتمند الکساندرا صوفیا تصاویر عروسی کریم انصاری فرد با دختر یونانی

محل برگزاری عروسی کریم انصاری فرد تاریخ عروسی الکساندرا صوفیا و کریم انصاری فرد

عکس های عروسی کریم انصاری فرد,عروسی کریم انصاری فرد با میلیاردر یونانی,عروسی کریم انصاری فرد

در جدیدترین اخبار ورزشی، مراسم عروسی کریم انصاری فرد با دختر یونانی میلیاردر و صاحب یک کمپانی بزرگ حمل و نقل به زودی در روز جمعه ۱۹ مرداد ۹۷ برگزار می شود. الکساندرا صوفیا نام همسر کریم انصاری فرد می باشد و عکس این زوج را در بالا مشاهده می کنید.

كريم انصاری فرد و نامزدش صوفيا، روز جمعه و پس از بازی المپياكوس و لوكرن مراسم ازدواج خود را برگزار می‌کنند. این زوج پس از دو سال آشنایی تصمیم به ازدواج گرفته اند و مراسم آن‌ها روز جمعه در تالار وولا برگزار خواهد شد.

مکان عروسی کریم انصاری فرد | جزئیات عروسی کریم انصاری فرد

همسر آینده کریم به سایت sport-fm خبر داد که خانواده انصاری فرد در این مراسم حضور نخواهد داشت.خانواده کریم در این مراسم حضور ندارد، اما آن‌ها همیشه در کنار ما خواهند بود.

ما در این مراسم برنامه شامی ترتیب نداده ایم و فقط اعضای نزدیک خانواده من حضور دارند. من بسیار خوشحالم که نیمه خودم را پیدا کردم و با مردی ازدواج می‌کنم که به او احترام می‌گذارم.

گفتنی است همسر کریم انصاری فرد از خانواده های ثروتمند دو ملیتی یونانی – آمریکایی محسوب می شود و مدیریت شرکت IMEQ – CENTER را که یک شرکت معتبر حمل و نقل دریایی است برعهده دارد.

محمد امین اکرمی

۱۶ مرداد ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی