پرداخت اقساطی خلافی خودرو| بهترین شرایط قسط بندی خلافی ماشین ۹۷

پرداخت اقساطی خلافی خودرو| بهترین شرایط قسط بندی خلافی ماشین ۹۷

جدیدترین شرایط پرداخت اقساطی جرائم رانندگی و خلافی ماشین در سال ۹۷ از ابتدای شهریور ۹۷ چگونگی شرایط پرداخت جریمه خودرو به صورت اقساط

شرایط پرداخت قطی جرایم رانندگی و صفر کردن خلافی های قبلی با اقساطی کردن پرداخت اقساطی جرائم ثبت شده خودرو

پرداخت اقساطی خلافی خودرو,شرایط قسط بندی خلافی ماشین,پرداخت اقساطی جرائم رانندگی

از این پس خودروها و موتور سیکلت هایی که به دلیل خلافی خودرو و جرایم رانندگی توقیف شده و در پارکینگ به سر می برند، می توانند با پرداخت اقساطی خلافی خودرو، ماشین خود را از پارکینگ خارج کنند.

این واحد رسیدگی با اخذ تعهد از مالکان، امکان پرداخت اقساطی جرائم ثبت شده را فراهم کرده تا این افراد بتوانند خودروها و وسائل نقلیه توقیفی خود را با بهره‌مندی از این تسهیلات، آزاد کنند.

فرمانده انتظامی پایتخت از تشکیل واحد رسیدگی به اعتراضات مالکان خودروها و موتور سیکلت‌های توقیفی که به دلیل جرائم بالا متوقف شده‌اند خبر داد که امکان پرداخت اقساطی این جرائم را مهیا می کند.

به گزارش پرتال دکتر سلام به نقل از تسنیم، سردار حسین رحیمی در نشست خبری امروز خود با اعلام خبر تشکیل واحد رسیدگی به اعتراضات مالکان وسائل نقلیه‌ توقیف شده با جریمه بالاتر از یک میلیون تومان اظهار کرد: در حال حاضر حدود ۱۵ هزار خودرو و ۲۰ هزار موتورسیکلت که دارای جریمه بالایی هستند توقیف شده‌اند و با توجه به اینکه این بسیاری از این وسائل نقلیه وسیله امرار معاش مالکان آن‌ها بوده و بعضاً قادر به پرداخت این جریمه‌ها به صورت یکجا نیستند، مقرر شد واحد رسیدگی به این موضوع تشکیل شود.

فرمانده انتظامی پایتخت ادامه داد: این واحد رسیدگی با اخذ تعهد از مالکان، امکان پرداخت اقساطی جرائم ثبت شده را فراهم کرده تا این افراد بتوانند خودروها و وسائل نقلیه توقیفی خود را با بهره‌مندی از این تسهیلات، آزاد کنند.

وی با بیان اینکه این واحد برای کمک به این دسته از شهروندان راه‌اندازی شده است گفت: در این واحد تنها امکان پرداخت اقساطی جرائم رانندگی فراهم می‌شود و پلیس بر اساس قانون، قادر به تخفیف یا بخشش جریمه‌های ثبت شده نیست.

به گفته رحیمی این واحد رسیدگی در دهه ولایت یعنی از تاریخ اول تا هشتم شهریورماه و در فاصله زمانی بین دو عید غدیر و قربان آغاز به کار خواهد کرد.

محمد امین اکرمی

۱۷ مرداد ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی