کامبیز مهدی زاده فرساد کیست| بیوگرافی و سوابق اجرایی و مدیریتی مهدی زاده

کامبیز مهدی زاده فرساد کیست| بیوگرافی و سوابق اجرایی و مدیریتی مهدی زاده

کامبیز مهدی زاده فرساد کیست,بیوگرافی کامبیز مهدی زاده فرساد,سوابق اجرایی کامبیز مهدی زاده

پس از مسئولیت گرفتن کامبیز مهدی زاده فرساد در دولت، بر آن شدیم تا بیوگرافی و سوابق مدیریتی و اجرایی وی را بررسی  کنیم؛ اما بخاطر داشته باشید که کامبیز مهدی زاده فرساد هنوز ابتدای راه است و سوابق اجرایی ندارد.

کامبیز مهدی زاده فرساد داماد رئیس جمهور حسن روحانی می باشد که به تازگی به عنوان دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه انرژی منصوب شده است. به دلیل نسبت خانوادگی وی با حسن روحانی، او یادآور شد بخاطر شایستگی ها و رزومه علمی در این سمت منصوب شده است.

بیوگرافی کامبیز مهدی زاده | زندگینامه کامبیز مهدی زاده فرساد

کامبیز مهدی زاده متولد سال ۱۳۶۴، دانشجوی دکتری رشته نفت در دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال و در حال حاضر دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه انرژی را بر عهده دارد.

کامبیز مهدی زاده فرساد کیست,بیوگرافی کامبیز مهدی زاده فرساد,سوابق اجرایی کامبیز مهدی زاده

مهدی زاده اهل شهرستان اهر می باشد و یک اهرالاصل است. شهرستان اهر یک شاهراه ارتباطی بین استان‌های مختلف است که باید استفاده شود این شهرستان یک جاده خوب و استاندارد ندارد چرا شهرستان اهر یک زیرگذر ندارد تا نمایی از شهرستان نوین اهر که تاریخی کهن دارد باشد.

وجود یک بیمارستان مجهز که می‌تواند در بحث توریسم سلامت نیز مؤثر باشد و درخورشان مردم منطقه وجود ندارد اینجا منطقه‌ای غنی است چه رو و چه زیر آن‌که دارای معادن غنی می‌باشد تمامی ایران برای داشتن معادن این منطقه غبطه می‌خورند معدن سرنگون می‌تواند در بحث اشتغال و توسعه نقش مهمی می‌تواند داشته باشد.

باید به جوانان در زمان جوانی بها داد که دولت تدبیر و امید این هدف را دنبال می‌کند. متأسفانه ما صادرات نخبگان را دنبال می‌کنیم و آن‌هم صادرات یک‌طرفه، چرا که در صادرات سودی عاید کشور میشود اما با رفتن جوانان سرمایه های کشور از بین میرود.

البته کارهای ارزشمندی شده ولی بازهم ناچیز است. بنده بحث کارآفرینی در شهرستان را بسیار ضعیف دیدم متأسفانه بنگاه‌های زودبازده در شهرستان خیلی کم هستند کارخانه‌های کمی وجود دارند که آن‌ها هم به دلایل متعدد بسته‌شده‌اند که این نیازمند بازبینی و حمایت نمایندگان مجلس و دولت را می‌طلبد.

محمد امین اکرمی

۱۷ مرداد ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی