ساعت پخش و تکرار سریال ستایش ۳ | زمان پخش فصل سوم ستایش

ساعت پخش و تکرار سریال ستایش ۳ | زمان پخش فصل سوم ستایش

ساعت پخش و تکرار سریال ستایش 3,زمان پخش فصل سوم ستایش,ساعت پخش سریال ستایش 3

سریال پربیننده و جذاب ستایش از همان فصل اول طرفداران زیادی داشت اما اصولا سریال هایی که به صورت فصلی هستند، دارای اوج و سقوط در فصل های مختلف هستند. آنطور که به نظر می رسید فصل دوم ستایش چندان جذاب نبود باید دید فصل سوم سریال ستایش چگونه خواهد بود.

زمان دقیق پخش سریال ستایش ۳ فصل سوم

فصل سوم سریال ستایش این روز ها در حال تصویر برداری است و زمان پخش سریال ستایش ۳ در سال ۹۸ خواهد بود. قطعا فصل سوم سریال ستایش همچون دو فصل قبلی اش پربیننده و جذاب خواهد بود .

سریال «ستایش» داستان دختری بود که شوهرش را از دست می دهد و پدر شوهرش قصد دارد فرزندانش را از او بگیرد.

داریوش ارجمند، سیما تیرانداز، نرگس محمدی ، مهدی سلوکی ، حدیث میرامینی ، فریبا نادری ، محمد رضا داودنژاد و مهدی میامی و … از بازیگران این سریال هستند.

جالب است بدانید رامسین کبریتی در فصل گذشته سریال ستایش جز بازیگران اصلی بود که او بعد از مهاجرت به شبکه جم از لیست بازیگران این سریال حذف خواهد شد و باید منتظر باشیم تا ببینیم کارکتر این بازیگر در فصل ۳ سریال ستایش چگونه حذف خواهد شد.

مهدی روشن‌روان، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به اینکه آیا نرگس محمدی در فاز جدید کاراکتر «ستایش» را همچنان ایفا خواهد کرد، بیان کرد: ستایش ادامه همان فصل دوم است. با توجه به اینکه داستان فصل سوم از فردای همان پایان فصل دوم شروع می‌شود، کاراکتر ستایش را خود نرگس محمدی ایفا می‌کند. اما مشکلی که وجود دارد این است که این بازیگر در سریال آقای تخت‌کشیان حضور دارد و قرار بود قراردادش خرداد ماه تمام شود اما ظاهرا کار آن‌ها به طول می‌انجامد.

او در ادامه گفت: با توجه به اینکه فاصله زمانی بین فصل ۲ و ۱ وجود ندارد و به لحاظ ظاهری باید خود این بازیگر نقش ستایش را ایفا کند. اگر فاصله زمانی وجود داشت می‌توانستیم از بازیگر دیگری استفاده کنیم اما چون فاصله‌ای وجود ندارد باید خود او کاراکتر ستایش را ایفا کند.

روشن‌روان در پاسخ به این پرسش که آیا وقفه‌ای که در تولید فاز ۲ و ۳ ایجاد شده است، مخاطب را سردرگم نمی‌کند، توضیح داد: وقفه‌ای افتاده است اما مشکلی ایجاد نخواهد کرد؛ چرا که چند قسمت خلاصه می‌رویم و بعد فصل سه را ادامه می‌دهیم. تاکنون نیز ۳۰۰ دقیقه از کار تصویربرداری شده است.

محمد امین اکرمی

۱۸ مرداد ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی