کمپین فرزندت کجاست چیست| واکنش هر یک از مسئولین نسبت به کمپین

کمپین فرزندت کجاست چیست| ماجرای کمپین فرزندت کجاست | جزئیات کمپین فرزندت کجاست

چه کسانی در کمپین فرزندت کجاست شرکت کرده اند توئیت ها و پست های اینستاگرام مسئولین دولت و مجلس برای کمپین فرزندت کجاست

کمپین فرزندت کجاست چیست,ماجرای کمپین فرزندت کجاست,جزئیات کمپین فرزندت کجاست

در یک اقدام در فضای مجازی توسط کاربران فضای مجازی یک کمپین فرزندت کجاست به راه افتاده است که بوسیله آن، مسئولین در این کمپین شرکت می کنند و در مورد وضعیت کار و اقامت فرزندان خود توضیحات لازم را ارائه می کنند؛ البته همانطور که می شود حدس زد این اقدام را آن دسته از مسئولین انجام می دهند که حس می کنند حاشیه ای برای آنها به وجود نخواهد آمد و یا به عبارت دیگر از روابط برای فرزندان خود استفاده نکرده اند.

بحث فرزاندان سیاسیون موضوع جدیدی نیست اما این کمپین به محض ایجاد شدن توانست تعدادی از سیاستمداران را قانع کند که سربع واکنش نشادن داده و در مورد خانواده خود اطلاعاتی را ارائه دهند. در زیر واکنش برخی از سیاسیون را در جواب کمپین فرزندت کجاست چیست می خوانید.

چه کسانی در کمپین فرزندت کجاست شرکت کرده اند

واکنش سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به کمپین فرزندت کجاست

سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با پیوستن به کمپین «فرزندت کجاست؟» در زیر حساب توییتری یکی از رسانه‌ها توضیح داد: «دو پسر و یک دختر دارم؛ پسر اول فوق لیسانس دانشگاه تهران است. در تهران زندگی می‌کند. شغل ثابت ندارد. با برخی از موسسات در حوزه‌های پژوهشی به صورت پروژه‌ای همکاری می‌کند. پسر دوم خرداد امسال کارشناسی‌اش را از دانشگاه اصفهان گرفته است. دخترم کلاس چهارم را در دبستان دولتی گذرانده است.»

واکنش حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهور به کمپین فرزندت کجاست؟

کمپین فرزندت کجاست چیست,ماجرای کمپین فرزندت کجاست,جزئیات کمپین فرزندت کجاست

واکنش محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشور به کمپین “ فرزندت کجاست”

محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان، به کمپین “ فرزندت کجاست” پیوست.

متن وزیرخارجه کشورمان به شرح زیر است:

” پسرم لیسانس برق و فوق لیسانس مدیریت بازار دارد و با همسر و دخترش در تهران زندگی می کنند و استخدام هیچ جایی نیست و در حوزه مدیریت بازار، کار مشاوره‌ای انجام می‌دهد.

دخترم طراح داخلی است و با همسر و دخترش در تهران زندگی می کنند و بیشتر به تربیت فرزندش مشغول است و برخی اوقات طراحی داخلی برای دوستان و اقوام انجام می‌دهد. دامادم فوق لیسانس مدیریت دارد و مدیر یک شرکت خصوصی است.

عروسم دکترای نانوتکنولوژی دارد و بیشتر به تربیت فرزندش مشغول است و به طور پاره وقت در دانشگاه فعالیت دارد.

خدا را شاکرم که فرزندانم بدنبال خاتمه ماموریت من در سازمان ملل متحد، تحصیلاتشان را فورا به اتمام رسانده و بیش از ۶ سال است که به ایران بازگشته‌اند و همراه خانواده هایشان در تهران ساکن و مشغول به کار هستند.”

واکنش سید عباس صالحی به کمپین فرزندت کجاست.

ابطحی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: در پاسخ به کمپین #فرزندت_کجاست از من هم کمپین خواست اعلام نظر کنم

کمپین فرزندت کجاست چیست,ماجرای کمپین فرزندت کجاست,جزئیات کمپین فرزندت کجاست

واکنش ابطحی به کمپین فرزندت کجاست چه بود

به گزارش صدای ایران ابطحی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: در پاسخ به کمپین #فرزندت_کجاست از من هم کمپین خواست اعلام نظر کنم : من سه دختر دارم که همه در تهران هستند. فائزه لیسانس مردم‌شناسی از دانشگاه تهران؛ خانه‌دار و پاره وقت معلم دبستان فاطمه لیسانس بازرگانی دانشگاه علامه طباطبایی، خانه‌دار و هفته ای دو روز دور کاری در بخش پشتیبانی شرکت خصوصی استارت آپی فریده دانشجوی سال سوم هنر در دانشگاه تهران

محمد امین اکرمی

۲۳ مرداد ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی