داستان سریال گشت پلیس| اسامی بازیگران گشت پلیس ۱۵ قسمتی

داستان سریال گشت پلیس| اسامی بازیگران گشت پلیس ۱۵ قسمتی

عکس های بازیگران سریال گشت پلیس خلاصه داستان قسمت آخر گشت پلیس محصول شبکه ۲ به کارگردانی مهرداد خوشبخت

سریال پلیسی اکشن گشت پلیس درباره ماموران نیروی انتظامی خلاصه داستان سریال گشت پلیس

داستان سریال گشت پلیس,بازیگران سریال گشت پلیس

مجموعه جدید تلویزیونی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در پاییز ۹۷ از تلویزیون پخش می شود، سریال گشت پلیس می باشد. گشت پلیس در ۱۵ قسمت ساخته شده است که کارگردانی ان را مهرداد خوشبخت بر عهده دارد.

فیلمبرداری سریال گشت پلیس به اتمام رسیده است و تیم همکاری، در حال تدوین و آماده سازی قسمت های سریال گشت پلیس هستند.

داستان سریال گشت پلیس,بازیگران سریال گشت پلیس

مهرداد خوشبخت درباره ارتباط این مجموعه با «گشت ویژه» به کارگردانی مهدی رحمانی که سال گذشته پخش شد، توضیح داد: این سریال هیچ ارتباطی با «گشت ویژه» قبلی ندارد. قصه ها و کاراکترها خیلی متفاوت از آن سریال است. فوق العاده اکشن این کار زیاد و کار پرتحرکی است.

این کارگردان درباره عنوان سریال هم بیان کرد: عنوان اصلی سریال «پلیس» است و فیلمنامه اول عنوانش «گشت ویژه» بود. پرونده ها هم که عموما تخیلی است ولی خب نمونه های مشابه آن قطعا در واقعیت وجود داشته و دارد.

خلاصه داستان سریال گشت پلیس

داستان سریال گشت پلیس در یک اداره پلیس آگاهی می‌گذرد و قصه اصلی پیرامون چهار پلیس است که فرهاد قائمیان، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری و رضا کریمی آن را بازی می‌کنند و به فواصل در عملیات‌هایی که در سطح شهر برپا می‌شود حضور دارند. لوکیشن اصلی این سریال در سرای محله‌ای در غرب تهران است که توسط گروه دکور و صحنه به اداره پلیس آگاهی تبدیل شده است.

داستان سریال گشت پلیس,بازیگران سریال گشت پلیس داستان سریال گشت پلیس,بازیگران سریال گشت پلیس

این سریال صحنه‌های اکشن زیادی دارد و پیچیدگی قصه در سریال «گشت پلیس» وجود دارد. در این سریال به چند مسئله روز از جمله ماده مخدر گل پرداخته می‌شود.

داستان سریال گشت پلیس,بازیگران سریال گشت پلیس

قائمیان رئیس این تیم سه نفره و پلیسی مقتدر ،با تجربه، باهوش و تواناست. امیر دلاوری نقش خوبی را بازی می کند و شخصیت خاصی دارد؛ او سعی می کند از اسلحه استفاده نکند و با حرکت فیزیکی کار خود را پیش ببرد. سومین نفر پلیس تازه وارد و کم تجربه ای است که تجربه هایی را در این گروه به دست می آورد که برزو ارجمند نقش آن را بازی می کند‌.

داستان سریال گشت پلیس,بازیگران سریال گشت پلیس

بازیگران اصلی سریال «گشت پلیس» فرهاد قائمیان ، امیررضا دلاوری ، برزو ارجمند ، عزت الله مهرآوران، شهین تسلیمی، بهرام ابراهیمی ، پریسا مقتدی و سارا خوئینی‌ها و… هستند.

همچنین در پرتال دکترسلام بخوانید :

داستان سریال حکایت کمال

محمد امین اکرمی

۲۴ مرداد ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی