شماره تلفن سایت رفاهی یارانه ها چنده – پیگیری یارانه سال ۹۷

شماره تلفن سایت رفاهی یارانه ها چنده – پیگیری یارانه سال ۹۷

شماره تلفن مشکلات یارانه و قطعی یارانه در سال ۹۷ شماره تماس سازمان هدفمندی یارانه ها تماس برای اعتراض یارانه چگونه قطعی یارانه را پیگیری کنیم

شماره تلفن سایت رفاهی یارانه ها

اگر شما از آن دسته از دهک هایی هستید که به اشتباه یارانه تان قطع شده است و یا فکر می کنید باید در رابطه با قطع یارانه شما تجدید نظر صورت گیرد، شماره تلفن سایت رفاهی یارانه ها را یادداشت نموده و تماس حاصل فرمایید.

به گزارش اخبار روز پرتال، به منظور پاسخگویی به سؤالات و شبهات هموطنان در خصوص طرح هدفمند کردن یارانه‌ها و ثبت شماره حساب بانکی مرکز پاسخگویی ۲۴ ساعته سامانه حساب خانوار در وزارت رفاه و تامین اجتماعی راه اندازی شد.
همه سرپرستان خانوار سراسر کشور می‌توانند سؤالات خود را در خصوص ثبت شماره حساب بانکی از طریق تلفن ۴۸۰۳۱۲۲۲-۰۲۱ با کارشناسان این مرکز در میان بگذارند.
همچنین تلفن ۹۰۰۹۰۰۰۰۱۷ یک شماره خاص است که سرپرستان خانوار در هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با تلفن ثابت بدون پیش شماره سؤالات خود را مطرح کنند.
کارشناسان مرکز پاسخگویی سامانه حساب خانوار در وزارت رفاه و تامین اجتماعی ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات هموطنان در خصوص چگونگی ثبت شماره حساب خانوار هستند.

محمد امین اکرمی

۲۵ مرداد ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی