آتش سوزی برج بهار/ فوت یک نفر در حادثه + تصاویر

آتش سوزی برج بهار/ فوت یک نفر در حادثه + تصاویر

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به جزئیات آتش‌سوزی برج ۱۰ طبقه در خیابان بهار گفت: در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد.جلال ملکی از جزئیات آتش‌سوزی گفت: امروز در ساعت ۱۴:۳۰ یک مورد آتش سوزی گزارش شد که در خیابان بهار رخ داد و بعد از تماس بلافاصله نیروهای آتش‌نشانی پنج ایستگاه همراه با خودروی تنفسی و پشتیبانی به محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اضافه کرد: آتش‌سوزی در طبقه سوم ساختمان ۱۰ طبقه تجاری رخ داد و در این طبقه یک واحد حدود۲۰ متری با کاربری نگهداری و فروش لوازم جشن تولد که قالبا قابلیت اشتعال و بعضا انفجار دارند بود و این واحد کاملا شعله‌ور بوده و دود غلیظی طبقات بالایی را هم فرا گرفته بود.

وی ادامه داد: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که تعداد زیادی از شهروندان محبوس هستند و از همین رو همزمان با خاموش کردن آتش‌، بخشی از آتش‌نشانان به طبقات بالایی رفتند و بیش از ۱۰۰ نفر را سالم از ساختمان خارج کردند که البته چند نفر هم دچار دودگرفتگی شده بودند که تحویل عوامل اورژانس داده شدند.

ملکی همچنین اضافه کرد: حین انجام عملیات، آتش‌نشانان با جسد سوخته جوان حدودا ۳۰ ساله مواجه شدند که پس از تحویل به عوامل اورژانس فوت وی تایید شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش خاموش شده است، گفت: در حال حاضر آتش‌نشانان مشغول جست‌وجوی نهایی و انجام مراحل پایانی تخلیه دود هستند.

آتش سوزی برج بهار

mehdiofficial

۱۳ شهریور ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی