بهترین انتخاب‌ها برای خرید وسایل مدرسه دانش آموزان

بهترین انتخاب‌ها برای خرید وسایل مدرسه دانش آموزان


با فرا رسیدن فصل مدارس و به پایان رسیدن تابستان بچه ها باید کم کم آماده مدرسه رفتن شوند و این امر خانواده ها را نگران از بابت خرید وسایل مدرسه می کند که بهترین و کم هزینه ترین وسایل را برای کودکان خود تهیه کنند، این امر خانواده ها را به بازارها می کشاند و حال و هوای جدیدی به بازار می دهد.

برای بعضی از کودکان فرارسیدن مهرماه و فصل مدارس به دلیل به پایان رسیدن تابستان و بازی‌ها غم انگیز است که بعد از چند روز این اتفاق از بین می رود و بچه ها با دیدن دوستان خود این موضوع را فراموش می کنند.

خرید وسایل مدرسه دروهله اول به درآمد و توان مالی خانواده ها بستگی دارد اما ممکن است والدین نتوانند انتخاب مناسبی برای خرید لوازم مدرسه داشته باشند و به راهنمایی هایی برای این کار احتیاج پیدا کنند. در این مطلب ما شما را راهنمایی می کنیم تا انتخاب بهتری برای خرید لوازم مدرسه داشته باشید تا از پرداخت هزینه های گزاف و خریدهای غیرضروری دور بمانید.

روزهای خوش مدرسه با انتخاب کیف و کفش مناسب

با آغاز مدرسه ها علاوه بر آمادگی ظاهری و خرید وسایل مدرسه، آمادگی روحی و روانی دانش آموزان ضروری است. والدین باید با نزدیک شدن مدرسه ها به روحیات و نگرانی های کودک خود توجه کنند و آن ها را برطرف سازد و ساعات خواب کودک خود را تنظیم کند تا با فرا رسیدن ماه مدرسه به مشکل بر نخورند برای این امر لازم است کودک خود را زودتر و در ساعت مشخصی بخوابانند.

بعد از نکاتی که گفتیم حالا نوبت به انتخاب لوازم تحریر و مدرسه می رسد که دانش آموزان را سر ذوق می آورد. خرید کیف جدید ،دفتر ،مداد ،خودکار و لوازم دیگر حال و هوای خاصی را به روزهای آخر تابستان می بخشد و اگر خرید خوب و منطقی داشته باشیم با نوعی لذت و شعف همراه است.

لوازم مدرسه

چه نوع کیفی برای مدرسه مناسب است

از نکات قابل توجه برای انتخاب لوازم مدرسه علاوه بر هماهنگی آنها با یکدیگر و زیبایی ، کیفیت و قیمت مناسب است ، با ما همراه شوید تا با انتخاب درست لذت خرید لوازم مدرسه فرزندتان را به حداکثر برسانید.

خرید و انتخاب کوله پشتی و کیف مناسب برای دانش آموزان
والدین باید برای فرزندان خود کیف مدرسه ای را انتخاب کنند که کودک بتواند آن را روی دوش خود بیندازد و به این ترتیب به صورت وزن کیف روی شانه های او تقسیم شود و احساس خستگی کمتری کند .

کیف و کوله پشتی مناسب مدرسه

ویژگی های کیف و کوله پشتی مناسب مدرسه

نکته دیگر در انتخاب کیف وزن آن است پس سعی کنید کیفی را انتخاب کنید که خیلی سنگین نباشد زیرا کیف سنگین موجب آسیب به عضلات و ایجاد درد در گردن و ستون فقرات دانش آموزان می شود.

نکاتی برای انتخاب یک کیف یا کوله پشتی مناسب برای دانش آموزان
۱٫ کیف یا کوله پشتی سبک انتخاب کنید.

۲٫ کیفهای دو بندی انتخاب کنید.

۳٫با توجه به فیزیک فرزندتان برای او کیف انتخاب کنیم.

۴٫کوله پشتی باید بند های استاندارد با پدهای نرم داشته باشد تا شانه کودک را اذیت نکند و همچنین باید دور شکم نیز داشته باشد.

وسایل مدرسه

نکات مهم در خرید وسایل مدرسه

۵٫پشت کیف یا کوله پشتی برای اذیت نشدن کمر کودک باید پدمخصوص داشته باشد.

توصیه هایی برای جلوگیری از آسیب دیدگی کودکان هنگام استفاده از کیف یا کوله پشتی
۱٫وزن کوله پشتی و وسایل آن نباید بیشتر از وزن کودک باشد.

۲٫وسایل اضافی داخل کوله پشتی قرار ندهید زیرا باعث سنگینی آن و آسیب به ستون فقرات کودک می شود .

۳٫کودک باید از دو بند کوله پشتی استفاده کند تا وزن کوله پشتی دوشانه او تقسیم شود .

۴٫بند کوله پشتی را تنظیم کنید و آن را زیاد شل نکنید تا از کمر کودک آویزان نباشد.

بنابراین کوله پشتی علاوه بر اینکه باید مورد پسند کودک باشد باید نکاتی که درباره آن توضیح داده ایم را نیز دارا باشد تا از آسیب دیدگی کودک جلوگیری کند.

خرید و انتخاب کفش مناسب برای دانش آموزان
انتخاب و خرید کفش مدرسه

انتخاب مناسب ترین نوع کفش برای سلامت دانش آموزان

یکی دیگر از دغدغه های والدین برای خرید مدرسه انتخاب کفش و کتانی مناسب برای فرزندانشان است .انتخاب کفش و کتانی به علت اینکه ساعت زیادی از روز در پای دانش آموز است از اهمیت فراوانی برخوردار است و باید ویژگی های خاصی داشته باشد بنابراین دقت کنید که کفش کودک تان نکات مهمی را که در زیر ارائه می کنیم را داشته باشد.

نکات مهم برای خرید و انتخاب کفش مناسب برای دانش آموزان
۱٫برای خرید کفش کیفیت حرف اول را می زند زیرا خرید کفش نامناسب سبب آسیب به پاها می شود . برای خرید کفش تنها زیبایی را در نظر نگیرید و یک کفش خوب و با کیفیت انتخاب کنید.

۲٫کفش مدرسه نباید سنگین باشد زیرا مدت زیادی در پای دانش آموز است .

۳٫برای انتخاب کفش ورزشی علاوه بر راحتی ، استحکام و دوام آن را نیز در نظر بگیرید.

۴٫کفش انتخابی برای دانش آموز باید سایز پای او بوده و از گرفتن کفش گشاد جلوگیری شود. والدین باید در طول سال سایز پای کودک خود را اندازه بگیرند زیرا پای کودکان در حال رشد است.

۵٫در انتخاب کفش یا کتانی مدرسه دقت کنید انگشتان پای کودک باید در آن آزاد باشد.

کفش مدرسه

برای مدرسه چه نوع کفشی مناسب است

۶٫کفی کفش یا کتانی باید نرم باشد تا موجب حفظ تعادل کودک شود.

۷٫کفش و کتانی بندی برای کودک نخرید زیرا باز و بسته نمودن آن برای کودک بسیار سخت است .

۸٫پاشنه های کفش مدرسه باید سبک باشد تا از پیچ خوردن پای کودک جلوگیری کند.

mehdiofficial

۱۴ شهریور ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی