کشف انبار‌های احتکار توسط سپاه + جزئیات انبارها

کشف انبار‌های احتکار توسط سپاه + جزئیات انبارها

این عملیات که طی ۲۵ روز گدشته توسط سپاه محمد رسول الله انجام شده بود با موفقیت های زیادی روبه رو بود، فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران گفت: انبارهای احتکار مختلفی در این مدت پیدا کرده ایم که شامل کالاهای مختلف است و آمار همه ی آنها در اختیار مقامات قضایی می باشد.

سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمدرسول‌الله تهران همچنین افروزد: ما از دی ماه است که با حکم قضایی و با کمک نیروهای انتضامی عملیات گشت زنی در انبارها را آغاز کرده ایم و انبارهای مختلف احتکار را شناسایی کرده ایم که آمار همه ی آنها در اختیار مقامات قضایی می باشد.

این گشت‌ها اقدامات خوبی را انجام داده‌اند و مردم عزیزمان در مناطق مختلف شهر تهران امنیت ناشی از حضور گشت‌های عملیاتی سپاه را به همراه نیروهای انتظامی لمس کرده‌اند، این گشت‌ها ادامه و توسعه پیدا خواهند کرد، اما حتما فعالیت‌شان با هماهنگی مقامات قضایی و نیروهای نظامی با نام طرح رضویون ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص کشف کالاهای احتکار شده اظهار کرد: انبارهای کالاهای احتکار شده در تهران طی ۲۵ روز گذشته شناسایی شده که شامل کالاهای گوناگونی بوده‌اند، آمار این کالا و صاحبان‌شان در اختیار مقام قضایی قرار داده شده و اجازه دهید مقامات قضایی این آمارها را بیان کنند، اما کسانی که شناسایی شده‌اند و صاحبان این کالاها هستند هیچ یک از کسبه خرد بازار نیستند.

فرمانده سپاه محمدرسول‌الله تهران بزرگ در خصوص اقدامات سپاه در خصوص مبارزه با مواد مخدر و کشفیات سپاه افزود: برای کشفیات، با هماهنگی‌های مقامات قضایی و انتظامی در مبادی ورودی و بعضی از مناطق شهر نیروهای بسیجی و اطلاعات بسیج وارد شده و کمک می‌کنند سعی ما بر کشف ارقام بالای مواد مخدر است و قرار نیست با معتادین جزء برخوردی داشته باشیم، البته برنامه‌ای را به اطلاع مردم می‌رسانیم برای اینکه در پاکسازی شهر با هماهنگی مقامات ذیربط کمک‌هایی را داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه از سال گذشته چندین کارگاه تولید ماده مخدر شیشه شناسایی شده گفت: کارگاه‌های کشف شده، توان تولید مقادیر بالای شیشه را داشته‌اند.

در کشف و شناسایی باندهای بزرگ مواد مخدر با نیروهای عزیز انتظامی همکاری داشته‌ایم و چند باند بزرگ مواد مخدر با همکاری اطلاعات بسیج شناسایی شده، البته ما در زمینه پولشویی مواد مخدر اساسا ورود نکرده‌ایم، چون این کار نیازمند ارتباط و اطلاعات گوناگون بانکی است.

کشف انبارهای احتکار

mehdiofficial

۱۷ شهریور ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی