علی کریمی دادگاهی شد + جزئیات و دلیل دادگاهی شدن

علی کریمی دادگاهی شد + جزئیات و دلیل دادگاهی شدن

هوشنگ مقدس به دلیل اتهام علی کریمی به وی مبنی بر دریافت پول‌های فیفا و استفاده شخصی از آنها به مرحله کیفر خواست رسید.

چند ماه قبل علی کریمی در برنامه نود در حضور محمدرضا ساکت، دبیر کل فدراسیون فوتبال دست به افشاگری هایی زد که، علی کریمی که از بازیکنان محبوب در ایران و آسیا به حساب می‌آید و جزو پیشکسوتان فوتبال می بشد در تیم های پرسپولیس، استیل آذین ، بایرن مونیخ و شالکه آلمان بازی کرده است که مدعی شد هوشنگ مقدس پاداش های فیفا را به حساب تاجر ایرانی در واریز می کرده است که بعدا مقدس گفته بود که از علی کریمی به دلیل زدن این حرف ها شکایت می کند که چنین نیز شده است.

بر همین اساس با هوشنگ مقدس تماس گرفتیم و او در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در این باره بیان کرد: شکایت من از علی کریمی در حال پیگیری کار‌های قانونی است و دادسرا کیفر خواست را صادر کرده و صددرصد تا آخر پیگیر این موضوع هستم و عقب کشی نمی‌کنم.

او افزود: علی کریمی مدعی شده بود که من از حساب شرکت‌های خارجی پول‌های فدراسیون را دریافت کردم باید این ادعا را ثابت کند، او در یک برنامه تلویزیونی به من اتهام زده و باید جوابگو باشد.

مقدس ادامه داد: تاکنون یک ریال از پول فدراسیون فوتبال یا پاداش جام جهانی به حساب واریز نشده است و ۲ بار هم به فدراسیون کمک کرده ام و نمی‌دانم چرا برخی‌ها این جو سازی‌ها و شایعات را به راه می‌اندازند. باز هم می‌گویم، شکایت از علی کریمی در حال پیگیری است و پا پس نمی‌کشم.

**هوشنگ مقدس در زمان ریاست علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال، کار‌های اجرایی را انجام می‌داد و در برخی موارد به فدراسیون کمک مالی می‌کرد. همچنین او در بحث حقوق کارلوس کی روش دخالت داشت و پول‌های فدراسیون فوتبال از طریق او به مربی پرتغالی پرداخت می‌شد.

اعلام دزدی در فدراسیون فوتبال

mehdiofficial

۱۸ شهریور ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی