اوضاع جسمانی کودک ۵ ساله که در چاه افتاد چگونه است؟

اوضاع جسمانی کودک ۵ ساله که در چاه افتاد چگونه است؟

سرهنگ سعید سلیمیان در پاسخ به آخرین وضعیت دختر ۵ ساله که در چاه افتاد چنین گفت: وضعیت جسمانی دختر ۵ ساله‌ای که در چاه افتاد خوب است و همسایگان بعد از این حادثه به سرعت اطلاع رسانی کردند و وی از چاه بیرون کشیده شده و به بیمارستان منتقل شد.

همچین رئیس پلیش فرماندهی انتضامی اصفهان اضافه کرد کسی که این کار را انجام داده است بیماری روانی داشته و مجازات کیفری را شامل نمیشود.

وی ادامه داد: این اتفاق برخلاف آنچه در شبکه‌های مجازی عنوان می‌شود متعلق به فلاورجان بوده است. کودک در بیمارستان جراحاتی از ناحیه سر داشته که مداوا شده و اکنون بدون هیچ مشکل مرخص شده و در خانه است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: کسی که این دختربچه را در چاه انداخته، پسرعموی چهارده ساله اوست که مشکلات روانی داشته و به همین دلیل مسئولیت کیفری نداشته و با وجود این‌که پرونده‌ای در دادسرای فلاورجان برای این رخداد تشکیل شده، آزاد شده است.

در روزهای گذشته فیلمی در شبکه‌های مجازی با عنوان “فاجعه در اصفهان” دست به دست شد که نشان می‌دهد فردی یک دختربچه پنج ساله را به طور عمد درون چاه فاضلاب انداخته و می‌گریزد.

وضعیت دختر ۵ ساله در چاه

mehdiofficial

۲۳ شهریور ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی