وحید رشته کیست؟/ رئیس باند خودرو دزدها دستگیر شد!

وحید رشته کیست؟/ رئیس باند خودرو دزدها دستگیر شد!

سرهنگ علی شریفی خبر از متلاشی شدن باند سارقان خودرو در تهران داد و اعلام کرد که سردسته این باند دستگیر شده است.

وحید رشته ۳۱ ساله سردسته باند ۴ نفره سارقان خودرو بوده که توسط تیم عملیاتی کلانتری ۱۵۳ تهران دستگیر شد. تیم عملیات ۱۵۳ هنگام بررسی دوربین های مدارسته بودند که با یک مورد مشکوک مواجه می‌شوند که با بررسی های بیشتر متوجه می‌شوند این تیم ۴ نفره مشغول بازکردن لوازم خودرو پژوپارس هستند و برای دستگیری آنها اقدام می‌کنند.

وی ادامه داد:با هماهنگی بازپرس ناحیه دادسرای ۱۱۸ فرد مذکور شناسایی و محل زندگی وی در منطقه ۱۸ مورد بررسی قرار گرفت. با هماهنگی مقام قضایی ماموران با ورود به منزل متهم تعداد بسیاری باند و آمپلی فایر کشف کردند.

رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر تاکید کرد:در بررسی‌های مقدماتی فرد مذکور به وجود همدستان خود اعتراف کرد که در یک عملیات، ماموران موفق شدند دیگر همدستان متهم را که ۳ جوان ۲۱ ساله، ۲۲ ساله و ۲۴ ساله هستند شناسایی و دستگیر کنند. رئیس این باند ۴ نفره فردی ۳۱ ساله به نام وحید رشته است که سابقه سرقت خودرو و محتویات خودرو را در پرونده دارد.

رئیس این باند اعتراف کرده که با همکاری همدستان خود، در خیابان زمزم سرقت می کردند. تیم عملیاتی از محل اختفای اعضای این باند مقدار زیادی لوازم زیادی خودرو از جمله لاستیک خودرو کشف کردند.

سرهنگ علی شریفی گفت:وحید رشته سابقه زیادی در سرقت خودرو و لوازم خودرو دارد و در این پرونده تاکنون ۱۵ شاکی شناسایی شده اند.

دستگیری باند سارقان خودرو

mehdiofficial

۲۴ شهریور ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی