بزرگترین و زیباترین هتل دنیا در گودال + عکس و جزئیات

بزرگترین و زیباترین هتل دنیا در گودال + عکس و جزئیات


هتلی عجیب در چین در حال ساخت است که در سکونتگاه سانگژیانگ چین قرار گرفته شده است این هتل که در گودال در حال تاسیس است فعلا با نام (shimao wonderland intercontinental) در حال فعالیت می‌باشد و به احتمال زیاد نام این هتل تغییر خواهد کرد. طراحی هتل بسیار زیبا و منحصر بفرد است این طراحی زیبا در کنار بزرگی و عظمت هتل توانسته آن را به زیباترین و بزرگترین هتل دنیا تبدیل کند.


معرفی بزرگترین هتل گودالی جهان
این هتل ۵۰ کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد. قرار بود در سال ۲۰۱۴ کار ساخت این اقامتگاه لوکس آغاز شود اما پروژه با تاخیر روبه‌رو شد و در نهایت در سال ۲۰۱۵ آغاز به کار کردند و مسئولان امیدوارند که تا پایان سال ۲۰۱۸ ساخت این هتل رویایی به اتمام برسد.

ساخت بزرگترین هتل دنیا در گودال

در حال حاضر ساختار اصلی هتل کامل شده است و طرح کلی اقامتگاه را پیاده‌سازی کرده‌اند. گفته می‌شود که قرار است این هتل گودالی ۳۸۰ تا ۴۰۰ اتاق داشته باشد. بزرگترین هتل گودالی دنیا ۱۹ طبقه خواهد داشت و ۲ طبقه -۱۷ اتاق- آن زیر آب ساخته خواهند شد. دو طبقه‌ی زیرآبی این اقامتگاه سراسر از سنگ ساخته می‌شوند تا از مقاومت بالایی برخوردار باشند.

ساخت بزرگترین هتل دنیا در گودال

جالب است بدانید که یک دریاچه‌ی مصنوعی بسیار بزرگ مقابل هتل ساخته‌اند تا چشم‌اندازی زیبا را برای ساکنان فراهم آورند. این استخر شکلی شبیه به حرف S انگلیسی خواهد داشت و هدف از ساخت آن زیباتر کردن محوطه‌ی هتل است. گذشته از تمامی ویژگی‌های خاص این هتل زیبا، نباید از یاد برد که فاصله‌ی کمی با پارک جنگلی و ملی شیشان و باغ گیاهشناسی چنشان دارد و این امکان را فراهم می‌آورد تا افرادی که برای گردش به این دو مکان مراجعه می‌کنند، شب را در این اقامتگاه بگذرانند.

ساخت بزرگترین هتل دنیا در گودال

با تمامی این توصیفات و خبرهایی که در رابطه با این هتل منحصربه‌فرد منتشر می‌شود، باید منتظر ماند و دید در نهایت چطور و چه زمان به بهره‌برداری خواهد رسید.

بزرگترین هتل دنیا

mehdiofficial

۲۶ شهریور ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی