۱۵۱ جسد درون یک کانتینر پیدا شد + جزئیات حادثه

۱۵۱ جسد درون یک کانتینر پیدا شد + جزئیات حادثه

کشف ۱۵۱ جسد در یک کانتینر بزرگ در جنوب غربی مکزیک صورت گرفت، این اجساد در شهر تلاخومالکو در ایالت خالیسکو مکزیک رها شده بودند که پلیس از وجود این کانتینر با خبر شد.

خبرها از این قرار است که این اجساد مربوط به درگیری‌های خیابانی و تبهکارانی است که در مکزیک وجود دارد ولی هنوز خبر قطعی از مالکیت این اجساد به بیرون منتقل نشده است، در حال حاظر پزشکی قانونی شهر گوادالاخرا در حال بررسی این اجساد می‌باشد.

پاتریشیا خیمنز یکی از اهالی محل گفت: «این حادثه بسیار بدی است و کودکان ما را تحت تاثیر خود قرار می دهد. ازاین کانتینر بوی خیلی بدی می آمد. بوی بد روز به روز بدتر می شد و پشه های زیادی در اطراف آن پرواز می کردند.»

مارتا نونز یکی دیگر از ساکنان محل نیز گفت: «معلوم نیست که این کانتینر و این اجساد از کجا به اینجا آورده شده اند. هیچکس نمی داند و معلوم نیست که این افراد اهل کجا بوده اند. شاید آن ها اهل مناطقی در نزدیکی اینجا باشند. اگر این کانتینر در جایی دور از محل سکونت ما رها می شد هیچکس به آن توجهی نمی کرد.»

سال گذشته ۳۰ هزار فقره قتل در مکزیک روی داد. این بالاترین نرخ قتل از سال ۱۹۹۷ تا کنون است.

با کوچک شدن گروه های تبهکار مبارزه دولت با آن ها زیادتر شده است. وزارت کشور مکزیک اعلام کرد که در ۶ ماه اول سال جاری میلادی، ۱۵ هزار و ۹۷۳ مورد قتل در این کشور ثبت شد.

این آمار در ۶ ماه اول سال گذشته، ۱۳ هزار و ۷۵۱ مورد بود. این بالاترین آمار در این مقطع از زمانی است که اطلاعات مربوط به قتل و قتل عام ها در مکزیک ثبت شده است. تحلیل گران امنیتی این آمار را وحشتناک خوانده اند.

پیدا شدن اجساد در کانتینر

mehdiofficial

۲۷ شهریور ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی