کاترین مایورکا کیست| بیوگرافی و عکس های کاترین +پیج اینستاگرام او

کاترین مایورکا کیست| بیوگرافی و عکس های کاترین +پیج اینستاگرام او

جدیدترین اخبار مربوط به پرونده تجاوز جنسی کریستین رونالدو به کاترین مایورکا در سال ۲۰۰۹

آدرس پیج اینستاگرام کاترین مایورکا عکس های شخصی و لو رفته کاترین مایورکا و کریس رونالدو

کاترین مایورکا کیست,عکس کاترین مایورکا,بیوگرافی کاترین مایورکا

ترامپ کم بود که کریستین رونالدو نیز به صدر فهرست اخبار و پرونده های تجاوز جنسی آمد. زنی به نام کاترین مایورکا از کریس رونالدو به اتهام تجاوز جنسی شکایت کرده است که خود رونالدو اذعان داشته این رابطه با توافق دو طرف انجام شده است.

بیوگرافی کاترین مایورکا | عکس های کاترین مایورکا کیست

کاترین مایورکا نام زنی است که پس از گذشت ۹ سال حاضر شده هویت خود را برای یک مجله افشا کند و پرده از رازی چند ساله بردارد که گویا برای همیشه دفن شده بود.

ماجرای تجاوز کریس رونالدو به کاترین مایورکا چیست

کاترین مایورکا کیست,عکس کاترین مایورکا,بیوگرافی کاترین مایورکا

ماجرا از این قرار است که زنی در لاس‌ وگاس مدعی شده که کریس رونالدو، ستاره‌ی دنیای فوتبال سال ۲۰۰۹ در یکی از هتل‌های این شهر به او تجاوز کرده است! این زن که «کاترین مایورکا» نام دارد بعد از ۹ سال حاضرشده هویتش را برای نشریه‌ی اشپیگل فاش کند.

پرونده‌ی تجاوزِ رونالدو به “بیوگرافی کاترین مایورکا” در دادگاهی در ایالت نوادا تحتِ پیگیری است. کریستیانو مبلغ ۳۷۵ هزاردلار را به‌عنوان حق‌السکوت به کاترین پرداخت کرده‌ بود اما وی به‌رغم دریافت این مبلغ هنگفت؛ باز هم خواستار پیگیری مسئله‌ی تجاوز توسط وکلیش شد.

البته کریستیانو اتهام تجاوز را تکذیب کرده و مدعی‌شده که با توافق طرفین این رابطه صورت گرفته درحالی که خودش در جریان تحقیقات اعتراف کرده که کاترین چند بار جواب منفی داده و خواستار پایان رابطه‌ی جنسی بوده است!

محمد امین اکرمی

۹ مهر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی