خلاصه داستان فیلم دینامیت + اسامی بازیگران دینامیت ژانر کمدی ۹۷

خلاصه داستان فیلم دینامیت + اسامی بازیگران دینامیت ژانر کمدی ۹۷

داستان فیلم دینامیت در مورد چیه موضوع فیلم سینمایی دینامیت لیست اسامی بازیگران دینامیت و زمان اکران آن در سال ۹۷

خلاصه داستان فیلم دینامیت,اسامی بازیگران دینامیت

به زودی یک فیلم کمدی به کارگردانی کارگردان فیلم سینمایی تگزاس، مجوز نمایش خواهد گرفت. نام این اثر، فیلم دینامیت می باشد که بازیگران کمدی در آن به ایفای نقش می پردازند.

مسعود اطیابی تهیه‌کننده و کارگردان سینما با اشاره به جدیدترین ساخته‌اش با نام «دینامیت» گفت: به تازگی مراحل فنی فیلم سینمایی دینامیت به پایان رسیده است و برای دریافت پروانه نمایش درخواست داده‌ایم.

وی با اعلام اینکه فیلمیران پخش این اثر سینمایی را برعهده دارد، بیان کرد: امیدوارم به زودی پروانه نمایش این پروژه صادر شود تا برنامه ریزی های لازم برای اکران این پروژه انجام شود.

اطیابی در پایان درباره دیگر فعالیت‌هایش گفت: پروژه‌های مختلفی در دست دارم و در این وضعیت اقتصادی نمی‌توان بیکار ماند.

داستان فیلم دینامیت در مورد چیست

«دینامیت» که مضمون کمدی دارد، دومین همکاری مشترک اطیابی و ابراهیم عامریان تهیه کننده سینما، بعد از «تگزاس» است. از این فیلم خلاصه داستانی اعلام نشده است.

بازیگران فیلم سینمایی دینامیت

پژمان جمشیدی، احمد مهرانفر، محسن کیایی، نازنین بیاتی، نادر سلیمانی، میرطاهر مظلومی، امید روحانی، مجید شهریاری و زیبا کرمعلی در این فیلم سینمایی به ایفای نقش می‌پردازند.

عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از کارگردان: سید مسعود اطیابی، تهیه‌کننده: سید ابراهیم عامریان، مجری طرح: مریم رحیمی، نویسندگان: حمزه صالحی- شیما محمدبیگی، مدیر تولید: حمیدرضا اطیابی، مدیر فیلمبرداری: کوهیار کلاری، مدیر برنامه‌ریزی و دستیار یک کارگردان: امیر علیازی، طراح صحنه: حجت اشتری، طراح لباس: افسانه صمدزاده، مدیر صدابرداری: عباس رستگار پور، طراح چهره پردازی: شهرام خلج، جانشین تولید: حمیدرضا اسماعیلی، مدیر تدارکات: یوسف آقایی، عکس: حسام‌الدین اطیابی.

محمد امین اکرمی

۱۴ مهر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی