خالکوبی عجیب و غریب هوادار خواننده آمریکایی

خالکوبی عجیب و غریب هوادار خواننده آمریکایی

این طرفدار و هوادار دو آتیشه با خالکوبی نام خواننده محبوبش روی پیشانی خود تعجب همگان را به خود جلب کرده است. این زن که ابرو و موهایی تراشیده دارد با اینکار علاقه شدید خود را به خواننده معروف امریکایی به نمایش گذاشته است.

یک طرفدار واقعی هرکاری میکند تا عشقش را به ستاره محبوبش ثابت کند. خیلی ها فقط با تقلید مدل موی سر و یا پوشیدن لباسی با طرح ستاره محبوبشان این عشق را به نمایش میگذارند اما این دختر برای اثبات عشق افراطی اش به یک رپر معروف امریکایی نام اورا روی پیشانیش خالکوبی کرد.

این زن اسرار آمیز با تراشیدن موها و ابروهایش و خالکوبی نام :"درک" روی پیشانیش خواسته است نقش برجسته ای در میان هواداران داشته باشد.

خالکوبی عجیب و غریب هوادار خواننده آمریکایی

 

به نظر میرسد ان هوادار تحت تاثیر یکی از آهنگهای این خواننده که میگوید" نام مرا خالکوبی کن تا بدانم این عشق واقعی است" ان کار را انجام داده است.

عکسهای این زن در اینترنت پخش شده است و زمانی که "درک" عکسهای وی را توسط یک خبرنگار دید گفت " این دیوانگی است. میخواهم اورا ملاقات کنم تا علت کارش را بدانم.

او که با دیدن این عکسها منقلب شده بود گفته است: باور نکردنی است. من حتی نمیخواهم دوباره به این عکسها نگاه کنم. او خودش هیچ خالکوبی در بدن ندارد.

ایران ناز

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir