تصاویری باورنکردنی از مردم قبیله آگوری

تصاویری که در این بخش میبینید از راهبان قبیله آگوری گرفته شده است. اکثر این افراد آدمخوار هستند و حیوانات را به صورت زنده زنده میخورند. کارهای آن ها بسیار عجیب و غریب است. پیشگویی های شیطانی و راه رفتن روی آب این افراد را معروف کرده است. در ادامه تصاویری از مردم این قبیله خواهید دید .

تصاویری باورنکردنی از مردم  قبیله آگوری

قبیله آگوری
همه ی ما داستان هایی درباره آدمخواران شنیده ایم. اما آیا آدمخواران وجود دارند؟

کریستیانو اوستینلی، عکاس ایتالیایی از قبیله آگوری در شهر واراناسی هندوستان دیدار کرد. این قبیله شامل راهبانی است که مراسم عجیب و قریب از قبیل خوردن مدفوع و گوشت انسان و همچنین خوردن ادرار از جمجمه انسان را برگزار می کنند.

تصاویری باورنکردنی از مردم  قبیله آگوری

 کریستیانو از نحوه زندگی مردم این منطقه دورافتاده عکس های زیادی گرفته است. او می گوید:" این منطقه بسیار اسرارامیز است و مردم هندوستان از این مکان وحشت دارند. گفته می شود این افراد می توانند آینده را پیشگویی کرده، روی آب راه بروند و پیشگویی های شیطانی داشته باشند."

تصاویری باورنکردنی از مردم  قبیله آگوری

  این راهبان از ترکیب ماریجوانا، الکل و مدیتیشن برای رسیدن به حالت خلسه و نزدیک شدن به خدای هندو، لرد شیوا، استفاده می کنند.

از دیگر مراسم آزاردهنده ی راهبان آگوری خوردن سر حیوانات زنده، پوشاندن بدن خود از خاکستر اجساد سوخته و انجام مراسم روی این اجساد است.

این قبیله در میان مکانهایی که مخصوص مرده سوزی است زندگی می کنند. آنها اعتقاد دارند "لرد شیوا" و "الهه کالی ما" در این مکان ها حضور دارند و از آنچه مردم دور می ریزند تغذیه می کنند. آنها همچنین اعتقاد دارند که جسم و خون فانی است و بدن انسان بی اهمیت و ناچیز است. آگوری ها اغلب از دنیای مادی فاصله می گیرند و از لباس و پوشش استفاده نمی کنند تا بدن انسان را در خاکی ترین وضعیت ممکن نشان دهند.

آنها این عقیده را با زندگی کردن در قبرستان ها و احاطه کردن خود با مرگ و تباهی نشان می دهند. ریشه ی آگوری ها به "بابا کینارام"، اهل فرقه پروتستان در قرن 17 بازمی گردد که گفته می شود تا سن 170 سالگی زندگی کرد.

در ادامه تصاویری از برخی راهبان آگوری را می بینید.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir