گرامیداشت قهرمانی کریستیانو رونالدو

گرامیداشت قهرمانی کریستیانو رونالدو

 کریستیانو رونالدو از قهرمانان به نام  در لیگ قهرمانان اروپا به شمار می رود وی از پرطرفدارترین فوتبالیست ها در دنیاست. ستاره پرتغالی رئال مادرید در این فصل توانست به خوبی بدرخشد. به همین منظور تصویر جدیدی از وی در کنار   جام قهرمانی برای فیفا 2018 منتشرشده است که در ادامه میبینید.

با پایان این فصل رقابت‌های اروپا که با قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا همراه بود، با قاطعیت می‌توان گفت که این فصل یکی از فصل‌های درخشان کریستیانو رونالدو بود.
در همین راستا، «بلیچرریپورت»، فوتوشاپ جالبی از رونالدو را منتشر کرده. در این عکس جام قهرمانی در کنار رونالدو، و فیفا ۲۰۱۸ که کریس به چهره کاورش تبدیل شده، در دستان ستاره پرتغالی رئال مادرید دیده می‌شود.
 کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو ، متولد 5 فبریه سال 1985، در شهر فونچال ایالت مادیرا، پرتغال است. وی عضو باشگاه رئال مادرید اسپانیا و کاپیتان تیم ملی پرتغال است. کریس رونالدو در سن 23 سالگی اولین توپ طلای خود را دریافت کرد و در سال های 2013 و 2014 دومین و سومین توپ طلای خود را کسب کرد. رونالدو در سن 28 سالگی 400 گل خودش در رده ی حرفه ای را به ثمر رساند. رونالدو اولین پرتغالی است که سه توپ طلا برده است و اولین بازیکنی است که 44 کفش طلا اروپا را در کارنامه دارد. در 1000امین سالگرد فدراسیون فوتبال پرتغال ، رونالدو به عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال پرتغال معرفی شد، همچنین رونالدو به همراه منچستریونایتد و رئال مادرید 16 جام کسب کرده است.
روز نو
© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir