اتفاق جالب در جشن ازدواج لیونل مسی

اتفاق جالب در جشن ازدواج لیونل مسی

لیونل مسی می خواهد ازدواج خود را این روزها برگزار کند و 700 نفر از دوستان و آشنایان را در لیست میهمانانش جای داده است. نکته قابل توجه در این میهمانی عدم حضور  سرمربی پیشین تیم لیونل مسی و دستیاران او در این جشن ازدواج است.لیونل مسی و نامزدش هنوز دلیل این کار خود را اعلام نکرده اند.

همانطور که پیش از این اعلام شده بود لیونل مسی و نامزدش آنتونلا رکوتسو، سی‌ام ژوئن امسال (نهم تیر) در زادگاهش شهر روساریو آرژانتین ازدواج خواهند کرد. حالا در فاصله سه هفته به برگزاری مراسم، مسی 700 نفر را به این مراسم دعوت کرده است و گفته می‌شود که فهرست میهمانان او تمام هم‌تیمی‌هایش در بارسلونا را شامل می‌شود.

نکته جالب اما در مورد این فهرست این است که نام هیچ یک از اعضای کادر فنی سابق تیم از جمله لوئیس انریکه، سرمربی پیشین تیم و دستیاران او، اونسوئه، مورنو، پل و والدس در آن قرار نگرفته است. مسی همچنین هیچ یک از اعضای کادر مدیریت باشگاه را هم به مراسم ازدواجش دعوت نکرده و این در حالی است که او حتی از جامه‌داران، فیزیوتراپ‌ها، پزشکان و مسئولان تدارکات باشگاه بارسلونا هم برای شرکت در این مراسم دعوت به عمل آورده است.

مسی و انریکه ماه ژوئن سال 2015 با یکدیگر اختلافاتی پیدا کردند که به نظر می‌رسد مهاجم آرژانتینی کاتالان‌ها هنوز هم آن را از یاد نبرده است.

تسنیم

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir