برد پیت مجری برنامه تلویزیونی می شود!

برد پیت مجری برنامه تلویزیونی می شود!

برد پیت تصمیم به غافلگیر کردن طرفدارانش در برنامه تلویزیونی گرفت و بدون هیچ زمینه چینی ناگهان به عنوان کارشناس هواشناسی در این یک برنامه ظاهر شد و همه را شوکه کرد. او اظهار داشت هوا به شدت گرم خواهد شد و آینده ای نیز وجود نخواهد داشت به مشروح اتفاقات این برنامه با حضور برد پیت در ادامه این مطلب دقت کنید.

برد پیت با حضور در برنامه جیم جفری همه را غافلگیر کرد. این بازیگر سرشناس در قامت کارشناس هواشناسی در این برنامه حاضر شد. مجری برنامه جیم جفری در پایان برنامه خطاب به تماشاگران گفت: «برای درک بهتر تبعات خروج ترامپ از معاهده آب و هوایی پاریس از کارشناس هواشناسی دعوت می‌کنیم که برایمان توضیح دهد.»

دوربین که به سمت کارشناس هواشناسی چرخید همه غافلگیر شدند چرا که برد پیت را در قامت کارشناس هواشناسی روبه‌روی نقشه‌ای از جهان دیدند، که حرارت در سراسر آن قابل مشاهده بود. برد پیت به زبان طنز با اشاره به نقاط مختلف جهان روی نقشه اعلام کرد که در تمام نقاط دمای هوا افزایش خواهد یافت. او در پاسخ به پرسش مجری درباره پیش‌بینی هوای آینده گفت:آینده‌ای وجود ندارد.

به این ترتیب برد پیت به زبان طنز از سیاست‌های محیط زیستی دونالد ترامپ و تصمیم او برای خروج از معاهده پاریس انتقاد کرد. برد پیت در حال تبلیغ فیلم جدیدش در همکاری با نتفلیکس است. برد پیت در این فیلم با نام «ماشین جنگ» نقش یک ژنرال چهار ستاره ارتش آمریکا را بازی می‌کند. بازیگر «حرامزاده‌های لعنتی» به همراه ستارگانی چون لئوناردو دی‌کاپریو، مایکل مور و بت میدلر با تصمیم ترامپ برای خروج از معاهده پاریس مخالفت کرده است.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir