جدیدترین سلفی شقایق فراهانی

 جدیدترین سلفی شقایق فراهانی

 در این تصویر حضور شقایق فراهانی در کنار مریم کاویانی را مشاهده میکنید این سلفی نماد دوستی این دو بازیگر و هنرمند سینماو تلویزیون با یکدیگر است . صفحه شخصی این بازیگر  با قراردادن این عکس به روزرسانی شد. درادامه با بیوگرافی این دو هنرمند آشنا خواهید شد .

 مریم کاویانی با انتشار این عکس نوشتهيجان انگيز ترين قسمت پروژه ها دراين است كه با ديدن دوستانمان دلمان دوباره گرمِ عشقميشود… ياداوري سينمايي نيمكت به كارگرداني بانوي مهربان فلورا سام مریم کاویانی (متولد ۱۳۴۹ در اهواز) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد پرستاری می‌باشد.پدر و مادر وی متولد بابل هستند و در یک خانواده ۴ نفره با یک برادر کوچکتر از خودش زندگی
می‌کند. شغل اصلی او پرستاری بوده و در سال ۱۳۸۱ بازیگری را آغاز کرد.

شقایق فراهانی فرزند بهزاد فراهانیو فهیمه رحیم نیا، و خواهرِ بزرگتر گلشیفته فراهانی، از بازیگران سینما و تلویزیون ایران است.

وی در طول مدت بازیگری‌اش پرکار بوده‌است و منتقدین بازی وی را در فیلم چتری برای دو نفر ستوده‌اند. این بازیگر نقش‌هایشدر فیلم‌های چتری برای دو نفر، پروانه‌ای در باد و سریال کلاه پهلوی را ماندگار می‌داند.

او از کودکی در کنار پدر و مادرش در تئاتر بازی می‌کرد. او با حضور در فیلم لیلا به سینما آمد. در بزرگسالی با بازیدر فیلم پروانه در سطح بین‌المللی توانست موفق شود.

صفحه شخصی مریم کاویانی

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir