ترک اینستاگرام توسط رضا کیانیان

ترک اینستاگرام توسط رضا کیانیان

رضا کیانیان مثل دیگر اصحاب رسانه از صفحه شخصی اش در اینستاگرام خداحافظی کرد و به قول خودش به غار تنهایی اش پناه برد. این هنرمند پیشکسوت کشورمان دلیل این کارش را نفرت از نسل کشی و کشته شدن مسلمانان عنوان کرد دلنوشته وی بسیار غمگین و تامل برانگیز است.

رضا کیانیان آخرین پست اینستاگرامی خود را به اشتراک گذاشت، او نوشته است قصد دارد مدتی از دنیای مجازی دور باشد.

بازیگر مشهور از اینستاگرام خداحافظی کرد!

تعداد بسیار زیادی از کاربران و چهره های مشهور در زمان ورود اینستاگرام به ایران با نگاهی امیدوارانه و سرشار از ذوق زدگیبه این محصول می نگریستند و می پنداشتند که در فضای باز اطلاعاتی، می توان تعاملات و ارتباطات را به نحو احسن پیش برد.

اما با گذشت مدت زمانی کوتاه و گسترش این محصول در میان مردم و هنرمندان برخی از آنها به دلیل پیامدهای جبران ناپذیر این شبکه اجتماعیاز جمله داغ شدن بازار شایعه، توهین و هتک حرمت به شخصیت ها و اعتقادات، شکسته شدن حریم های شخصی،دور شدن از زندگی واقعی و سوء استفاده های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی از این فضا دور شدند.

رضا کیانیان بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر نیز امروز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود تصمیم گرفتاز این فضا فاصله گرفته و خداحافظی کند.

رضا کیانیان بازیگر مشهور از اینستاگرام خداحافظی کرد!

رضا کیانیان در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

“نمى دانم در تاريخ ، چندين هزارنفر يا چندين ميليون نفر ، فقط به خاطر اينكه پايبند دين ،مذهب و عقيده اى بودند، كشته شده اند!
از هابيل و قابيل تا همين امروز .از جنگ هاى صليبى تا داعش و طالبان .
از انكيزيسيون ديروزى تا تفتيش عقايد امروزى .

از نسل كشى يهوديان، ارامنه تا نسل كشى مسلمانان .فقط به نام دين ،مذهب و عقيده.به بهانه با خدايى و بى خدايى !
فقط كشته اند و كشته شده اند.اين روزها مى خواهم مدتى به غار تنهايى خودم پناه ببرم. با اين پست غمگين ،مدتى از همه شما خداحافظى مى كنم.نمى دانم چند روز يا چند هفته يا…بايد خودم را باز بيابم.”

صفحه شخصی رضا کیانیان

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir