عکس والدین و خواهر آتنا اصلانی

عکس والدین و خواهر آتنا اصلانی

اگر می خواهید با خانواده داغدار آتنا اصلانی آشنا شوید می توانید به تصاویری که در این بخش قرار دارد نگاهی بیندازید آتنا مظلومانه کشته شد و پس از 20 روز جسد وی در پارکینگ منزل قاتل پیدا شد. در ادامه با خواهر و مادر و پدر آتنا آشنا شوید.

در تصاویر زیر والدین و خواهر آتنا اصلانی -دختربچه پارس آبادی – را می بینیدکه در 29 خرداد دزدیده شد و سه هفته بعد جسد او در پارکینگ خانه قاتل کشف شد.

 

 

قتل آتنا اصلانی

آتنا اصلانی دختر هفت‌سالهٔ ایرانی اهل پارس‌آباد بود که در ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، به قتل رسید.

عبدالله طباطبایی دادستان شهرستان پارس‌آباد می‌گوید «آتنا زمان‌هایی که کنار بساط پدرش بود،برای استفاده از دستشویی یا خوردن آب به مغازه رنگرزی که در نزدیکی بساط پدرش بود، می‌رفت.
صاحب مغازه مردی ۴۰ ساله بود که آتنا و پدرش را از مدت‌ها قبل می‌شناخت.
آن روز هم بی‌آنکه پدرش متوجه شود، آتنا راهی مغازه مرد ۴۰ساله شد غافل از اینکه او نقشه شومی برایشکشیده بود.»[۲] همچنین، به گفتهٔ دادستان اردبیل، انگیزهٔ قاتل ۴۰ ساله برای قتل، آزار و اذیت جنسی اعلام شد.

قاتل در اعترافات خود می‌گوید: «دو سه روزی بود که با دیدن آتنا و طلاهایش وسوسه شده بودم.
روز حادثه به مغازه‌ام آمد که آب بخورد و چون کسی آنجا نبود، به طرفش رفتم. خواستم نقشه‌ام را اجرا کنم،
اما او شروع کرد به فریاد زدن. برای همین دستم را روی دهانش گذاشتمو وقتی به‌خودم آمدم که دیگر نفس نمی‌کشید. ترسیده بودم و جسدش را داخل ساکی گذاشتمو آن را به پارکینگ بردم و در بشکهٔ پلاستیکی مخفی کردم تا سر فرصت در محلی خلوت رها کنم؛اما چند روز بعد به‌عنوان مظنون دستگیر شدم و رازم فاش شد.»

دمادم

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir