جنجال حضور این پیرمرد یمنی در لیورپول

جنجال حضور این پیرمرد یمنی در لیورپول

 

پیرمرد یمنی که در تصویر بالا میبینید با لباس متفاوتی در انگلیس ظاهر شد که این اقدام وی باعث ایجاد رعب و وحشت در میان مردم لیورپول شد خنجر و کمربند وی او را به نیروهای داعشی تشبیه کرده بود در ادامه این بخش به حواشی حضور این پیرمرد در لیورپول می پردازیم .

یک پیرمرد یمنی با پوششی نسبتا عجیب که آن را مخصوص خود می داند به همراه یک مترجم وارد به مرکز شهر لیورپول شد تا پس از گردش، کمی هم خرید کند.

هیچ حرکت وحشت آور یا عجیبی از پیرمرد سر نزد اما در همین لحظات مردمی که با او رو به رو شدند، از تماشای او حسابی وحشت کردند و حتی عده ای از آنها فرار کرده و پس از تماس فوری با پلیس، موضوع را سریعا گزارش دادند، زیرا آنها بخاطر اینکه پیرمرد، خنجری زیر یک کمربند چرمی جاسازی کرده بود، او را با تروریستهایی که اخیرا با سلاحهای سرد به لندن حمله کرده بودند، اشتباه گرفته و به همین علت بسیار ترسیده بودند.

به گفته همسر پیرمرد، وی طبق یک عادت 5 ساله ، در روزهای آدینه به وقت نماز این لباس را به تن می کند و خنجر و کمربندش هم زینت اوست.

پس از ورود ماموران امنیتی به محل، پیرمرد خنجر را به آنها تحویل داد و قرار شد در وقت مناسبی برای باز پس گرفتن آن به اداره پلیس مراجعه کند.

باشگاه خبرنگاران جوان

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir