تازه ترین تصویر در صفحه شخصی مهراب قاسم خانی

تازه ترین تصویر در صفحه شخصی مهراب قاسم خانی

مهراب قاسم خانی به تازگی در صفحه شخصی اش عکسی از کودکی خود را قرار داده است و در کنار آن دلنوشته ای زیبا از پا گذاشتن به سن و پیری را نوشته است. بد نیست با بیوگرافی این نویسنده طنز بیشتر آشنا شوید.

مهراب قاسم خانی، نویسنده و طنزپرداز ایرانی، به خاطر تطابق هزار و سیصد و پنجاهمین پست اینستاگرامی‌اش با سال تولدش، این پست را به خود تقدیم کرد. قاسم خانی در پست اینستاگرام خود از ترس پیرشدنی که داشته و حالا ندارد سخن گفته و گفته که قصد دارد مابقی مسیر زندگی را بنشیند و خوشبختی فرزندانش را نظاره‌گر باشد.

مهراب قاسم خانی دو بار ازدواج کرده، حاصل ازدواج اولش دختری به نام نیروانا است. او پس از جدایی از همسر اولش، برای بار دوم در سال 1383 با شقایق دهقانازدواج کرد و حاصل این ازدواج پسری به نام نویان است.

مهراب قاسم خانی نوشت: "خب... ميخوام پست هزار و سيصد و پنجاهمم رو تقديم كنم به خودم. چون سال هزار و سيصد و پنجاه به دنيا اومدم... يعنى حدود چهل و هفت سال پيش. يعنى داره كم كم پنجاه سالم ميشه. راستش قبلاً ميترسيدم از پير شدن، ولى الان دوسش دارم. حس خوبى داره. شايد به خاطر پدر بودنه كه حالم خوبه. پدر كه ميشى ديگه خودت واسه خودت مهم نيستى. دلم ميخواد بقيه مسير رو با شقايق بشينيم و بزرگ شدن و خوشبخت شدن بچه ها رو ببينيم و كيف كنيم...
پ.ن: يادش بخير اون موقع كه اين عكس رو گرفتم سيبيل نميذاشتم
بعد از تحرير: چرا تولدم رو تبريك ميگن بعضيا؟؟؟ بابا عدد پستم با سال تولدم يكيه. تولدم نيست"

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir