خوش پوشی در تابستان

 

اگر هنوز برای تابستان امسال خرید نگرده اید بهتر است دست نگه دارید می خواهیم بهترین و زیباترین مدروز دنیا را در اختیارتان قرار دهیم کلیدهای خوش استایل شدن در دستانتان هستند طراحان ایرانی ایده های جالبی برای امسال ترتیب دیده اند پوشش های تابستانه بسیار شیک در انتظار شماست با ما در ادامه این مطلب همراه باشید و رازورمز خوش استایل بودن را بیابید.

8+1 چیزی که برای خوش‌پوشی در تابستان امسال احتیاج دارید

کلیدهای استایل

لیست خریدهای تابستانه‌تان را آماده کرده‌اید؟ جریان‌های مد را پیگیری کردید و می‌دانید دقیقا به چه چیزهایی احتیاج دارید تا در تابستان پیش‌رو یک خانم به‌روز و به‌مد باشید؟ نگران نباشید، ما این لیست را برای شما فراهم کردیم. طبق بررسی‌های ما در دنیای مد این روزها شما با خرید 8+1 تکه تابستانی می‌توانید خانمی هماهنگ با فصل و هم‌گام با مد روز باشید.

سربند

کافی است که موهای شما تا سرشانه‌تان باشد، در این صورت سربندها به شما کمک ‌می‌کنند تا گرمای ناشی از پریشانی مو در اطراف گردن را از خودتان دور کنید، اما این سربندها که اغلب هم با پارچه‌های طرحدار و شلوغ دوخته شده‌اند، حال‌و‌هوای کاملا تابستانی دارند. نمونه‌های این سربندها را با نقوش ایرانی می‌توانید در کارهای طراحان ایرانی مانند رج هم ببینید.

کمربند پهن

از آخرین زمانی که کمربندهای پهن مد بودند و خانم‌ها از آن‌ها برای روی پیراهن و بلوز خود استفاده ‌می‌کردند، زمان زیادی گذشته، اما به‌هرحال به دنیای مد برگشته‌اند؛ آن‌هم در اندازه‌ای کاملا پهن. این کمربندها را در کنار شومیز و روی شلوارهای پلازو که مد امسال هستند، امتحان کنید. شک نکنید که ترکیب فوق العاده‌ای است؛ چون استفاده از کمربند باعث شکست در قد شما می‌شود، از کفش پاشنه‌بلند استفاده کنید تا خیلی کوتاه به نظر نرسید.

سرهمی‌

 

وقت آن رسیده که یکی از این لباس‌های سرهمی را در کمدتان داشته باشید و نه‌فقط به‌وقت مهمانی و دورهمی ‌دوستانه بلکه در زیر مانتوهای تابستانی بپوشید. اگر می‌خواهید هماهنگی شما با مد روز حفظ شود، سراغ این نمونه با شلوار گشاد و پارچه لخت آن بروید.

عینک شیشه‌ای

برای تابستان امسال، فراتر از مدل فریم و قاب عینک، جنس شیشه آن اهمیت دارد؛ این شیشه‌های رنگی که در زیر نور آفتاب تلألو خاصی دارند، برای کامل‌کردن ست تابستانی شما لازم و ضروری به نظر می‌رسند.

بلوز گلدوزی‌شده

بلوزهایی که طراحان پیشنهاد می‌کنند، اغلب بلوزهای گشادی هستند که راحتی دلچسبی دارند، اما برای این که به‌روز بودن شما حفظ شود، بهتر است نمونه‌ای را بخرید که روی آن تکه‌های گلدوزی‌شده به چشم می‌خورد. گلدوزی بدون محدودیت یعنی روی کیف، کفش، بلوز، شلوار و... بخشی از مد امسال است.

پیراهن‌های تابستانی

این مدل پیراهن با نقش‌های تابستانی می‌توانند این فصل را برای شما فصل متفاوتی کنند؛ چون در مقایسه با خنک‌ترین بلوز و شلوارها بسیار خنک‌تر و راحت‌تر هستند. برای به‌روز‌بودن پیراهن تابستانی خود باید نمونه‌ای را انتخاب کنید که از پارچه‌هایی با طرح و نقش تابستانی تهیه شده باشد.

گوشواره بزرگ

پیراهن‌های تابستانی یا سربند شما با یک جفت گوشواره بزرگ تکمیل ‌می‌شوند. برای این که آشنایی بهتر و نزدیک‌تری با جریان مد امسال پیدا کنید، یک راهنمایی کوچک می‌کنیم. امسال تیپ‌های شلوغ و پر‌جزئیات مانند تیپ کولی‌ها محبوبیت زیادی دارد.

مانتو بلند و گشاد

مانتوهای تابستانی به پیشنهاد طراحان خودمان، مانتوهای بلند و گشاد از پارچه‌های خنک تابستانی هستند که به شکل لخت و آزاد می‌ایستند و با دیگر مدهای امسال مثل شلوارهای گشاد هماهنگی خوبی دارند. پیشنهاد می‌کنیم مانتو تابستانی خود را از رنگی تابستانی و روشن اما ساده انتخاب کنید تا دست‌تان برای ست‌کردن با شلوارها و بلوزهای طرح و نقش‌دار امسال باز باشد. این سبک مانتو را در کارهای اغلب طراحان کشورمان می‌توانید ببینید.

شال نخی

‌‌‌در کنار مانتویی که به شما پیشنهاد دادیم به یک شال نخی، سبک و پهن احتیاج دارید تا بتوانید به مدل‌های مختلف استفاده کنید. برای به‌روز‌بودن در تابستان امسال باید جسارت ترکیب طرح‌ها و رنگ‌ها را داشته باشید. یک شال با نقش‌و‌نگار تابستانی، رنگ‌های شاد و مناسب این فصل، لیست خرید شما کامل می‌شود.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir