آنگلامرکل با کت و دامن

آنگلامرکل با کت و دامن

در این تصویر آنجلامرکل را میبینید که در لباسی پوشیده و مجلسی در مراسم افتتاحیه ای حضور پیدا کرده است پوشش صدر اعظم آلمان همواره از سوی بازدیدکنندگان مورد انتقاد قرار گرفته است و مدام سوژه رسانه های مختلف شده است.

صدر اعظم آلمان زن ساده پوشی است و همین ساده پوشی و استفاده از لباس های کت و شلوار یکنواخت در رنگ های مختلف یکی از سوژه های انتقادی از او بوده است.

با این حال خانم صدر اعظم دیروز نشان داد می تواند گهگاهی از قالب همیشگی خود بیرون آمده و متناسب با شرایط و مجلس، لباس هایی مجلسی و دامن هم بپوشد.

دیروز خانم آنگلا مرکل که برای شرکت در مراسم افتتاح سالن اوپرای جدید شهر ” بایرویت” در جنوب شرقیآلمان شرکت کرده بود، کت و دامن بر تن کرد.

او البته بیش از 9 سال پیش و هنگام حضور در مراسم افتتاح سالن اوپراي شهر اسلو نروژ هم باپوشیدن لباس شبی با یقه باز، همه را شگفت زده كرده بود، به نحوی که سخنگوی وقت دولت آلمان درواکنش به بازتاب رسانه ای یقه باز خانم صدر اعظم گفته بود انتظار چنین واکنشی را نمی داده است.

اما خانم مرکل به نظر می رسد این بار جانب احتیاط را رعایت کرده و لباسی پوشیده بر تن کرده است. با یادآوریاین نکته که شاید ماه ها و سال ها باشد که کمتر عکسی از خانم مرکل با دامن دیده شده است.

عصر ایران

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir