حضور دوباره بهنام صفوی در میان خانواده

 حضور دوباره بهنام صفوی در میان خانواده

بهنام صفوی که خوشبختانه عمل موفقیت آمیزی در آلمان داشته است به تازگی وارد ایران شده و در حال طی کردن مراحل درمانی خویش است وی تک آهنگ جدیدی با نام حواست نیست را برای انتشار آماده کرده است که در روزهای آینده در اختیار طرفدارانش قرار میدهد.

مدیر برنامه های بهنام صفوی با اعلام خبر بازگشت این خواننده از آلمان به ایران و تشریح تازه ترین مراحل درمان این خواننده از انتشار تک آهنگ جدید وی با عنوان «حواست نیست» سخن گفت.

رضا فوادیان مدیر برنامه های بهنام صفوی خواننده پاپ در گفتگو با ما توضیح داد:

بهنام صفوی بعد از انجام عمل جراحی موفقیت آمیزی که در شهر هانوفر آلمان تحت نظارت پرفسورسمیعی داشت بعد از حضوری ۲۵ روزه در این کشور و انجام مراحل درمانی روز سه شنبه سوم مرداد ماهبه کشورمان بازگشت تا بعد از انجام آزمایش هایی نظیر خون و رادیوتراپی نسبت به تکمیل روند درمانخود اقدامات لازم را انجام دهد.

وی ادامه داد:

این خواننده جوان هم اکنون در مرحله استراحت بعد از عمل جراحی قرار دارد اما برنامه ریزی ها بهگونه ای است که بعد از انجام آزمایش های لازم، مراحل جدید شیمی درمانی آغاز شود تا به امید خداو دعای طرفداران دوباره شاهد حضورش در اجراهای زنده باشیم. خوشبختانه عمل اخیر این هنرمندبا توجه به حضور پرفسور سمیعی در راس کادر پزشکی عمل بسیار بهتری نسبت به جراحی دو سالگذشته بود به طوری که توده کاملا از قسمت سر پاکسازی شده و ما منتظریم تا با انجام این جراحیموفقیت آمیز شاهد بازگشت قدرتمندانه وی روی صحنه باشیم. اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود ماقبل از محرم و صفر فعالیت های مرتبط با اجراهای زنده بهنام را آغاز می کنیم در غیر اینصورت برنامه کنسرت ها به بعد از این ایام موکول می شود.

فوادیان در بخش دیگری از صحبت های خود بیان کرد: امروز جمعه ششم مرداد ماه ساعت ۱۷ تازه ترینقطعه بهنام با عنوان «حواست نیست» منتشر می شود که به اعتقاد من یکی از قطعه های ویژه اینخواننده طی ماه های اخیر است. البته ما می خواستیم قبل از سفر آلمان این قطعه را منتشر کنیماما چون همه چیز به یکباره اتفاق افتاد و بهنام باید برای درمان هرچه سریع تر به آلمان اعزام می شداز این جهت تصمیم گرفتیم بعد از سفر نسبت به انتشار قطعه اقدام کنیم. همچنین بنا داریم به زودیاز این قطعه کلیپی را هم تولید کنیم که اطلاعات آن در آینده اعلام می شود.

مهر

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir