دزدی از بانک تجارت قزوین

دزدی از بانک تجارت قزوین

سارق مسلحی که قصد دزدی از بانک تجارت قزوین را داشت با عملکرد به موقع مامورین بانک و هماهنگی با نیروی انتظامی به دام افتاد. وی مردی سی و سه ساله و اهل حومه شهر قزوین بود با تیراندازی در بانک قصد جمع آوری وجوه نقد از بانک را داشت که به سرعت به دام پلیس افتاد.

دادستان قزوین گفت: سرقت مسلحانه از یکی از شعب بانک‌ها در خیابان نواب قزوین که ساعاتی قبل انجام شد با حضور بموقع پلیس ناکام ماند.

حجت الاسلام صادقی نیارکی به میزان گفت: فردی مسلح که به قصد سرقت ظهر امروز به بانک تجارت شعبه خیابان نواب قزوین وارد شده بود، با هوشیاری عوامل این بانک و با حضور به موقع پلیس دستگیر شد.

دادستان قزوین گفت: این سارق ۳۳ ساله، مجرد و با سواد (دارای مدرک تحصیلی سیکل) و در حال حاضر کشاورز و اهل یکی از روستا‌های اطراف قزوین بوده که به قصد سرقت با اسلحه شکاری وینچستر داخل بانک می‌شود و پس از تیراندازی بدون اینکه به کسی آسیب برسد مبادرت به جمع آوری وجوه می‌نماید که بلافاصله پس از اطلاع پلیس و حضور به موقع مامورین انتظامی دستگیر می‌گردد.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از دستگیری سارق طی دستورات جداگانه‌ای به پلیس آگاهی و سایر پلیس‌های تخصصی سوابق نامبرده اخذ و دستور اعزام متهم به دادسرا صادر گردید و با حضور متهم، شخصا مبادرت به بازجویی از نامبرده نموده و انگیزه و دلایل ادعایی متهم در خصوص سرقت مورد بررسی قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین در تشریح روند دستگیری متهم عنوان کرد: متهم پس از ورود به بانک مبادرت به شلیک تیر هوایی می‌نماید و از متصدی بانک درخواست وجوه می‌کند که در همین حین با بسته شدن درب بانک و حضور مامورین خود را تسلیم پلیس نموده وخوشبختانه این سرقت بدون هیچ آسیبی به کارکنان و مشتریان بانک ناکام ماند.

وی در پایان خاطرنشان ساخت: همانگونه که در گذشته به کرات هشدار داده بودیم با کوچکترین ناامنی و مخلان نظم و امنیت برخورد کرده و اجازه نخواهیم داد آرامش و امنیت شهروندان دستخوش هوا و هوس عده‌ای شرور و سارق نما قرار گیرد.

جام جم آنلاین

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir